Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz 3 marca zostali po raz pierwszy dziadkami. Ich najstarszy syn Franciszek Vaccari i jego żona Laura Esmeralda Vaccari powitali córeczkę.

Znana psycholog radzi Paulinie Smaszcz: „Rozstanie trzeba znosić z GODNOŚCIĄ”

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczę

Franciszek z żoną mieszkają w Weronie, dlatego dumny dziadek dopiero teraz mógł zobaczyć wnuczkę. Kasia i Maciej w sobotę pochwalili się zdjęciami na Instagramie ze słonecznych Włoch.

Paulina Smaszcz bacznie śledzi NASZE ARTYKUŁY! Wdała się w dyskusję z czytelnikami (BARDZO DUŻO SCREENÓW)

Maciej Kurzajewski na swoim profilu instagramowym zdjęcie z najstarszym synem i wózkiem, w którym jak można się domyślać leży świeżo narodzona wnuczka. Widzimy, że rodzina wybrała się w południe na spacer i na kawę z widokiem na piękną Weronę.

Tata i tata – podpisał Kurzajewski zdjęcie.

Przypominamy, że po narodzinach wnuczki Paulina Smaszcz z okazji Dnia Kobiet podzieliła się z internautami pierwszym zdjęciem dziewczynki, jednocześnie zasłaniając dziecku twarz naklejką „kocham cię”. Szybko okazało się, że zdjęcie zostało odnalezione na zagranicznej stronie ze wzorami do szydełkowania.

Paulina Smaszcz jeszcze nie odwiedziła wnuczki w Weronie, a to pokazuje, po jakiej stronie konfliktu jest jej najstarszy syn Franciszek.

Maciej Kurzajewski o TOKSYCZNYCH związkach: „Ciężko jest się z tego uwolnić”

Warto także przypomnieć, że Kobieta Petarda ostatnio znów odpaliła się w sieci. Tym razem zarzuciła byłemu mężowi, że w trakcie małżeństwa czuła się przez niego deprecjonowana i poniżana. Wyznała także, że nie walczyła o alimenty, a teraz została bez pieniędzy.

To, co przeżyłam przez ostatnie miesiące, kiedy odważam się walczyć o swoje, mając plik dokumentów sądowych przeciwko mnie, żeby zabrać mi i moim dzieciom wszystko, co zgromadziliśmy przez 23 lata, bo pojawiła się inna rodzina (…) pokazuje, że kobieta kobiecie wrogiem – mówiła.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żądają KOSMICZNEJ KWOTY od Pauliny Smaszcz!

Po tych słowach Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się zająć sprawą. Para podobno złożyła pozew przeciwko Smaszcz:

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy – mówi informator dla „Super Expressu”.

scena z: Paulina Smaszcz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Paulina Smaszcz, fot. Baranowski/AKPA