Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski pochwalili się dzisiaj zdjęciami syna z okazji jego urodzin. Franciszek kończy dzisiaj 23 lata!

Syn Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…

Dumni rodzice złożyli życzenia i pochwalili się prywatnymi zdjęciami Franka na Instagramie. 23-letni syn Pauliny i Macieja wyrósł na przystojnego faceta. Do twarzy mu w garniturze.

Aż trudno uwierzyć, że Franek kończy dzisiaj 23 lata! 🎂 Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Bądź szczęśliwy! Kocham Cię! ❤️ Tat – napisał Maciej Kurzajewski.

Mój syn Franciszek Kurzajewski kończy dzisiaj 23 lata. Trudno w to uwierzyć, ale takiego mam dorosłego syna! Jest samodzielny, mądry, waleczny, wyjątkowy, do wszystkiego doszedł sam siłą ambicji i determinacji. Jest przepełniony empatią i otwartością na świat, szacunkiem do edukacji i wiedzy, otwartością na ludzi i samoświadomością.
Kocham Cię❤️🔥💥🧨🎈KOCHAJ I BĄDŹ KOCHANY – napisała Paulina Smaszcz.

Smaszcz-Kurzajewska robi z mężem DZIWNE rzeczy po rozwodzie

Franciszek Kurzajewski nie wykorzystuje pozycji swoich rodziców. Stara się pozostać anonimowy w mediach. Nie wiadomo, czym się zajmuje i co studiuje.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska mówi o nowej partnerce Maćka Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozstali się po 23 latach małżeństwa. Mają 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana.

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA