Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa. Teraz Kurzajewski układa sobie życie z Katarzyną Cichopek, jednak nie dane jest mu zaznać szczęścia i spokoju – Paulina Smaszcz większość wolnych chwil spędza na komentowaniu w mediach poczynań swojego ex-męż i jego nowej partnerki.

Z kolei Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski uparcie milczą w temacie byłej żony Maćka i jej internetowych oskarżeń oraz ataków. Ostatnio media obiegła jednak wieść, że miarka się przebrała, a bliska osoba z otoczenia pary udzieliła wywiadu portalowi Party.pl, zdradzając, że Kurzajewski i Cichopek planują złożyć pozew:

Kasia i Maciej nie chcą w sieci komentować kolejnych wywodów Pauliny Smaszcz. Podjęli inne kroki – Kurzajewski już złożył pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych, a Cichopek zrobi to wkrótce. Mają nadzieję, że w ten sposób była żona prezentera TVP przestanie w końcu wypowiadać się na ich temat – przyznał informator portalu „Party.pl”.

Miarka się przebrała? Kurzopki w końcu reagują na oskarżenia Pauliny Smaszcz!

Maciej Kurzajewski o uwalnianiu się z toksycznych związków

Okazja, by jednak w końcu zabrać głos nadarzyła się sama, ponieważ w „Pytaniu na śniadanie” został poruszony temat toksycznych związków, a do śniadaniówki zaproszono ekspertki, które przygotowały wstęp do dyskusji od strony czysto naukowej. Prowadzący program Maciej Kurzajewski zdecydował się zabrać głos w temacie i choć nie wywołał swojej byłej żony z nazwiska, trudno nie odnieść wrażenia, że opowiadał o własnych doświadczeniach:

Wiele osób zastanawia się, czy nie jest już za późno, bo budzi się rano z przeświadczeniem, czym jeszcze zaskoczy ta druga strona. Obawia się nawet rozmawiać, podejmować dyskusję, bo ma świadomość, że co by nie powiedział, może to zostać użyte przeciwko niemu, jak w tych komunikatach amerykańskiej policji – stwierdził Maciej Kurzajewski.

Następnie dodał:

Ciężko jest się z tego uwolnić, bo jesteśmy już tak osłabieni, szczególnie jeśli rodzina i przyjaciele są daleko.

Do dyskusji włączyła się również Katarzyna Cichopek, która od siebie dorzuciła:

Podjęcie decyzji jest trudne, ale później rusza się jeszcze jeden mechanizm, na który nie jesteśmy przygotowani: oczernianie, dyskredytowanie, atakowanie.

Obydwoje prowadzący zachowali jednak pełen profesjonalizm i ani słowem nie wspomnieli o Paulinie Smaszcz.

Paulina Smaszcz bacznie śledzi NASZE ARTYKUŁY! Wdała się w dyskusję z czytelnikami (BARDZO DUŻO SCREENÓW)

pasekkozak

 

Paulina Smaszcz sugeruje, że Kasia Cichopek TONIE W DŁUGACH!

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Bono, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA