Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa. Teraz Kurzajewski układa sobie życie z Katarzyną Cichopek, jednak nie dane jest mu zaznać szczęścia i spokoju – Paulina Smaszcz większość wolnych chwil spędza na komentowaniu w mediach poczynań swojego ex-męż i jego nowej partnerki. Jakiś czas temu na instagramowym live, Paulina Smaszcz zasugerowała, że jej były mąż zamierza zabrać jej i ich synom majątek, by spłacić długi „innej rodziny”, jednoznacznie sugerując, że ma na myśli Katarzynę Cichopek.

Paulina Smaszcz sugeruje, że Kasia Cichopek TONIE W DŁUGACH!

Kilka dni temu okazało się, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają już serdecznie dość ataków ze strony Pauliny Smaszcz. I choć ani razu nie odnieśli się do żadnego z jej komentarzy i nie wdawali się w publiczne pyskówki, zamiast tego postanowili podjąć inne, bardziej dosadne działania. Bliska osoba z otoczenia pary udzieliła wywiadu portalowi Party.pl, zdradzając, że Kurzajewski i Cichopek planują złożyć pozew:

Kasia i Maciej nie chcą w sieci komentować kolejnych wywodów Pauliny Smaszcz. Podjęli inne kroki – Kurzajewski już złożył pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych, a Cichopek zrobi to wkrótce. Mają nadzieję, że w ten sposób była żona prezentera TVP przestanie w końcu wypowiadać się na ich temat – przyznał informator portalu „Party.pl”.

Miarka się przebrała? Kurzopki w końcu reagują na oskarżenia Pauliny Smaszcz!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą po 100 tysięcy złotych odszkodowania od Pauliny Smaszcz

Teraz Super Express dowiedział się, że najczarniejszy scenariusz Pauliny Smaszcz faktycznie się sprawdzi, a Kurzopki „chcą zabrać jej majątek” – para domaga się od niej po 100 tysięcy złotych odszkodowania, które… Smaszcz ma przeznaczyć na cele charytatywne:

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy – zdradził informator Super Expressu.

Krótkiego komentarza udzieliła również Katarzyna Cichopek, która choć lakonicznie skomentowała sprawę, nie zaprzeczyła doniesieniom, że sprawą zajmują się prawnicy:

Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy. Przede mną mnóstwo wyzwań i nowych projektów. Już niebawem premiera moich kosmetyków YA Naturalna – przekazała.

Super Express zwrócił się również do Pauliny Smaszcz z prośbą o komentarz, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Paulina Smaszcz bacznie śledzi NASZE ARTYKUŁY! Wdała się w dyskusję z czytelnikami (BARDZO DUŻO SCREENÓW)

pasekkozak

Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcie OBCEGO DZIECKA jako swojej „wnuczki”. Teraz się tłumaczy

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jako para debiutują na wydarzeniu TVP. Skomentowali aferę z Pauliną Smaszcz

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Eksperci oceniają zachowanie Pauliny Smaszcz