Maffashion po występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji napisała, że na scenie powinna pojawić się Alicja Szemplińska, ale Rafał nie powinien mierzyć się z takim hejtem, który zgotował mu Jacek Kurski.

Co ty Jacek bredzisz? Gdyby pojechała Szemplińska, problemu by nie było. To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! – napisała Maff.

Maffashion o konflikcie z TVP

Rafał Brzozowski pod ostrzałem INTERNAUTÓW: „Rafale to nie jest Sylwester w Zakopanem”

Wówczas Telewizja Polska poprosiła influencerkę o sprostowanie swojej wypowiedzi, bo to nie Kurski miał wybrać reprezentanta. Maffashion nie boi się wyrażać swoich opinii. Jako jedna z pierwszych skomentowała post Agnieszki Kaczorowskiej na instastory – „moda na brzydotę”: „albo źle zrozumiałam, albo jestem za mało refleksyjna i mądra, aby pojąć to, co napisała Aga”.

Jeden z fanów stwierdził, że Julia nie opublikowała, jak większość gwiazd postu drwiącego z Kaczorowskiej, bo boi się utraty kontraktów reklamowych: „Czekamy na ten błotkowy post. Rozumiem, że jedziemy ze story, ale posta nie ma, bo jednak szkoda kontraktów reklamowych. Obłuda i hipokryzja”. 

 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Julii Kuczyńskiej:

A dlaczego ma być blokowany post? Jest ktoś, kto jeszcze się do tego nie odniósł? Ile jeszcze można kopać leżącego? Jara cię to? Ja już się wypowiedziałam na samym początku. Wyraziłam swoją opinię. Jak długo ma być wałkowany temat? Rajcuje cię pastwienie się nad kimś? – napisała Maff.

Dodała, że  to przykre, jak niektórzy ludzie są wredni i do szpiku kości jadowici.

Liczy się tylko drama i pastwienie nad kimś. Swoją drogą ta część o kontraktach zależnych od tematu „błotka” akurat mnie rozbawiła. To tak, jakby kucharzowi powiedzieć „nie chcesz ugotować mi szczawiowej, bo pewnie boisz się, że nie zatrudnią cię jako instruktora jogi”. Szczerze? Prędzej na głośnym mówieniu o szacunku i równości względem LGBT czy „dramie” z Jackiem K. stałam się „niewygodna” dla niektórych „współprac”. I to akurat fakt. Elo! – zakończyła.

Maffashion została ambasadorką laktatora. Odpowiada na zarzuty, że miała nie zarabiać na dziecku

Na łamach „Pudelka” skomentowała jeszcze, że ma całkowity ban na wszystkie rzeczy związane z TVP.

scena z: Jacek Kurski, fot. Gałązka/AKPA