Ewa Wachowicz i jej wieloletni partner Sławomir Kowalewski zaskoczyli wszystkich i 2 września powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ślub udało się utrzymać w tajemnicy aż do ostatniego dnia, a uroczystości wiedzieli tylko najbliżsi, którzy lojalnie milczeli i nie wygadali się nikomu. Gdy było już po wszystkim, prezenterka osobiście potwierdziła informacje w mediach społecznościowych:

Nasz Najszczęśliwszy Dzień🤍🤍 Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski. Więcej niż wymarzonym uczyniła nam ten dzień moja przyjaciółka Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała – napisała gwiazda.

Niewiele jednak wiadomo o samej uroczystości i przyjęciu weselnym, choć na wydarzeniu pojawiło się wielu celebrytów.

Ewa Wachowicz wyszła za mąż! Suknia zachwyciła wszystkich

Magda Steczkowska o ślubie Ewy Wachowicz

Teraz Magda Steczkowska w rozmowie z Kozaczkiem uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wyglądała ceremonia:

Nie zdradzę niczego, czego Ewa sama nie zdradziła, więc mogę jedynie powiedzieć, że to była przepiękna uroczystość, a przede wszystkim niezwykle wzruszająca, bo to są cudowni ludzie, cudowna para… No mi łezka zakręciła się wielokrotnie. Dlatego ogromnie się cieszę ich szczęściem, wiem że długo bardzo czekali na tę chwilę, jestem ogromnie wzruszona, że mogłam być częścią tej przepięknej uroczystości.

Magda przyznała też, że od wielu lat przyjaźni się z Ewą, dlatego tym milej było jej oglądać szczęście przyjaciółki:

Znamy się od wielu, wielu lat, mieszkamy obie w Krakowie. Znaczy ja pod Krakowem, Ewunia w Krakowie i często się spotykamy. Ewunia jest mi niezwykle bliską, taką pokrewną duszą i dlatego tym bardziej wiem, jak to było dla niej ważne. Ogromnie się cieszę jej szczęściem.

Na koniec zdradziła, czego życzy młodej parze:

Czego można im życzyć jak oni mają wszystko? Są piękni, młodzi i przede wszystkim bardzo się kochają, więc tego wszystkiego im życzę na następne lata.

Ewa Wachowicz o swojej karierze w Internecie. Sama prowadzi media społecznościowe?

Zobacz wywiad poniżej!