Zarówno Marcin Hakiel jak i Magdalena Stępień nie mieli szczęścia w miłości – on jakiś czas temu po wielu latach małżeństwa rozstał się z Katarzyną Cichopek, ona ma za sobą nieudany związek z Jakubem Rzeźniczakiem. I choć mogłoby się wydawać, że tych dwoje absolutnie nic nie łączy poza obecnością w polskim show-biznesie, media obiegły zaskakujące doniesienia!

Marcin Hakiel rozstał się z nową ukochaną? Jest komentarz tancerza

Marcin Hakiel i Magda Stępień są parą?! Zdradziły ich zdjecia ze wspólnego wyjazdu

Jak podaje informator Pudelka, Magda Stępień nawiązała bliższą relację z Marcinem Hakielem, a dowodem na to miał być rzekomy wspólny wyjazd obydwojga do Gdańska, z którego relację zdają na Instagramie, publikując takie same miejsca, o tej samej porze.

Scenariusz ten jest o tyle możliwy, że jakiś czas temu Stępień pomimo wcześniejszych plotek o nowym związku potwierdziła status singielki, a Marcin miał rozstać się z Dominiką, z którą dotychczas od czasu do czasu wrzucał wspólne zdjęcia na Instagram.

Spekulacje podsyca fakt, że Pudelek skontaktował się zarówno z Magdą jak i Marcinem z prośbą o kontakt. Jak podaje serwis:

Tancerz poinformował, że nie będzie udzielał komentarza w tej sprawie, a dosłownie po chwili otrzymaliśmy niemal identyczną wiadomość od modelki. „Nie komentuję” – napisali.

Spodziewalibyście się takiego zwrotu akcji?

Magda Stępień komentuje status swojego związku. Zdradziła, czy potrafi znów zaufać mężczyźnie

IG: magdalena___stepien/marcinhakiel

IG: magdalena___stepien/marcinhakiel

IG: magdalena___stepien/marcinhakiel

pasekkozak