Magda Stępień w 2022 roku utworzyła dwie zbiórki na leczenie swojego synka Oliwiera w Izraelu. Błagając internautów o pomoc finansową, sama wspominała, że wyprzedaje swoje rzeczy i markowe ubrania, by zapewnić swojemu dziecku fachową opiekę. Ostatecznie chłopiec przegrał walkę z chorobą i zmarł, a pogrążona w żałobie Magda zniknęła z social mediów.

Jakiś czas później wróciła i zaczęła dzielić się z fanami relacjami z zagranicznych podróży oraz nowych ubrań. Część internautów zaczęła oskarżać ją o używanie pieniędzy ze zbiórki na własne wydatki i podróże. Zbulwersowana celebrytka nie zdecydowała się rozliczyć zbiórek na synka, jednak zaprzeczała, jakoby pieniądze dla Oliwiera wydawała na siebie:

Nie będę się tłumaczyła tym ludziom – oświadczyła. Ja wiem, że nie zrobiłam niczego złego. Ja zrobiłam wszystko tak, jak powinnam być (…). Już słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto. Dla mnie jest to kompletny dramat. Nie wiem, jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak myśleć. Czy byłabym w stanie na oczach całej Polski, wiedząc, jak medialny jest ten rak? Złośliwość ludzi nie zna granic, ja już się do tego przyzwyczaiłam. Wiem, na co poszły te pieniądze, na leczenie mojego dziecka i ratowanie jego życia. Ale ludzie widzą to, co chcą widzieć.

Przez kolejne miesiące Magda dalej kontynuowała swoje zagraniczne wojaże, często chwaląc się relacjami z luksusowych knajp, pobytu w Dubaju czy kolejnych ubrań i torebek. W jednym z instagramowych Q&A internauta zapytał ją o wykształcenie, by dowiedzieć się jaka praca pozwala na taki tryb życia. Magda odparła jednak krótko:

A to trzeba mieć wykształcenie żeby być kimś?

Magda Stępień tłumaczy się z ujawnienia ciąży Pauliny Rzeźniczak. Dlaczego to zrobiła? (WIDEO)

Magda Stępień tłumaczy, skąd ma pieniądze na swoje wydatki i podróże

Teraz w rozmowie z Kozaczkiem celebrytka w końcu zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i wyjaśnić skąd ma pieniądze na swoje zachcianki. Zdradziła też, czy lubi otaczać się luksusem:

Po tym, co doświadczyłam jest mi to obojętne, ale teraz pracuje, zarabiam i mam prawo za swoje pieniądze ubierać się i kupować sobie różne rzeczy, bo podkreślam, są to moje pieniądze zarobione – stwierdziła, po czym dodała: W dwie rzeczy się ludziom nie zagląda. Nie zaglądaj… każdy wie, gdzie się nie zagląda. Ja zarabiam, pracuje i za swoje podróżuje, za swoje pieniądze żyje i nie muszę się nikomu z tego tłumaczyć, bo są to moje pieniądze.

Zaskoczeni?

Magda Stępień nie pokaże faktur ze zbiórki na leczenie syna: „To jest temat dla mnie zakończony”

pasekkozak

Magda Stępień komentuje plotki o romansie z Marcinem Hakielem

scena z: Magdalena Stępień, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Magdalena Stępień, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Magdalena Stępień, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA