Maja Hyży (31 l.) kilka dni temu wylała cały swój żal do byłego męża na Instagramie. Napisała, że zatruwa jej życie i wszelkimi sposobami chce odebrać jej szczęście. Przypominamy, że byłe małżeństwo ma dwóch synów bliźniaków.

Maja Hyży milczała przez 8 lat

Maja Hyży dziękuje fanom za wsparcie. Pisze o swoim partnerze

Maja Hyży po swoim wyznaniu mogła liczyć na wiele ciepłych słów ze strony fanów. Po burzy w Internecie przemówiła dzisiaj do fanów na instastory.

Cześć kochani. Do tej rozmowy zbierałam się bardzo długo, ale już chyba czas najwyższy się odezwać, bo nie ukrywam, że chciałabym wrócić do normalności, do codzienności, do normalnych rozmów z Wami, za którymi bardzo tęsknię (…) Nie wiedziałam, że jest aż tak duży problem i to mnie chyba jeszcze bardziej przeraża, ale czuję mega wielką odpowiedzialność za to, co rozpoczęłam i nie zamierzam skończyć, także cieszę się, że jesteście ze mną i czuję tą siłę kobiet. Jestem z Wami i będę z Wami na pewno – zapewnia Maja.

Publiczna potyczka Mai i Grzegorza nadal trwa. „Cierpię, kiedy obrażasz moją mamę”

Tłumaczy, że milczała dla dobra dzieci przez osiem lat i cały ciężar brała na barki. Natomiast ostatnio mleko się rozlało:

Przez około 8 lat trwało to, jak siedziałam cicho, nic się nie odzywałam i brałam to na barki. Liczyłam, że kiedyś to się skończy. Milczałam dla dobra dzieci. Ale ile można? Już się wylało, rozlało i już chyba ten margines i granica wytrzymałości pękła. I myślę, że właśnie teraz robię to dla dzieci. Jeszcze jedno: to, że chcę wrócić do normalności, do codzienności, do rozmów z Wami to tylko i wyłącznie dlatego, że to daje mi energię, do tego, żeby walczyć o siebie i, jak się okazuje, o Was – mówi Hyży.

Dodaje, że nie chce już milczeć, a tym bardziej, kiedy wie, że wiele kobiet ma podobny problem i potrzebują siebie wzajemnie.

Maja Hyży Fot. Instagram

Maja Hyży Fot. Instagram

Maja Hyży Fot. Instagram

Maja Hyży pokazała pokój córki

Maja Hyży pokazała pokój córki/fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży z mężem fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA