Niespełna dwa miesiące temu Małgorzata Rozenek kolejny raz została mamą. Powody do radości ma nie tylko ona i jej mąż, Radosław Majdan, ale także dziadkowie. Ostatnio cała rodzina celebrytki pojawiła się na premierze książki i tam, ojciec Małgorzaty wyznał, jakie ma relacje z wnukami, a także, jak jego córka wychowuje swoje dzieci.

Małgorzata Rozenek miesiąc po CESARCE pokazuje jak ćwiczyć: „Taki brzuch po ciąży, marzenie”

Jakim dziadkiem jest ojciec Małgorzaty Rozenek?

Stanisław Kostrzewski, który jest byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości oraz głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego, przyznał, że właściwie tylko on z całej rodziny ma racjonalne podejście. Jego córka, wbrew temu, co się wydaje, rozpieszcza swoich synów, a także psy, więc to dziadek trzyma rękę na pulsie.

Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw. Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy. (…) Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś… No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy. Tak tylko to mówię, ale wiem, że mnie kochają – powiedział w rozmowie z Fakt24.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała KOLEJNY wózek Henia: Ten wybierał mój mąż

Co ciekawe, Stanisław Kostrzewski jest także ojcem chrzestnym swoich wnuków – Stanisława i Tadeusza i podkreśla, że jest bardzo zadowolony, bo to dla niego szczególnie ważne. A synowie celebrytki chyba też nie narzekają na dziadka i zarazem ojca chrzestnego, bo bardzo lubią spędzać z nim czas.

Mam do tego szczególne, specyficzne podejście do tych spraw. Bardzo poważne, prawdziwe, nie takie instytucjonalne. Raczej wychowawcze rzeczy, pokazać świat… to jest moja rola. (…) Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam – dodał.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek w ostatniej chwili zmieniła zdanie, co do imienia syna. Jak chciała go nazwać?

Sukienka Małgorzaty Rozenek zrobiła furorę. „Ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje”

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami/fot. AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami/fot. AKPA