Małgorzata Rozenek uchodzi za prawdziwą fashionistkę. Celebrytka co chwilkę pokazuje się w nowych, luksusowych stylizacjach. Nie jest tajemnicą, że Rozenek kocha markowe rzeczy i w swojej garderobie ma mnóstwo butów i torebek od najlepszych projektantów. Teraz Małgonia postanowiła zwrócić uwagę na przemysł odzieżowy, który produkuje miliardy ubrań i zachęciła fanki do zakupów z drugiej ręki. Gosia raczej nie spodziewała się tak negatywnego odbioru. W komentarzach posypały się gorzkie słowa w stronę Perfekcyjnej. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek dwa miesiące po porodzie. Tak wygląda teraz jej sylwetka (WIDEO)

Rozenek zachęca fanki do kupowania ubrań z drugiej ręki

Małgorzata Rozenek z pewnością jest zawsze modnie i elegancko ubrana. Przeglądając jej profil na Instagramie, ciężko znaleźć takie zdjęcia – na których byłaby w tej samej stylizacji. Ze względu na swoją pracę Gosia może przebierać się i stylizować nawet kilka razy w ciągu jednego dnia.

Małgorzata Rozenek miesiąc po CESARCE pokazuje jak ćwiczyć: „Taki brzuch po ciąży, marzenie”

Teraz Małgorzata postanowiła zwrócić uwagę na zatrważającą ilość ubrań, jaką się produkuje. Ze względu na ekologiczne podejście do życia celebrytka postanowiła zachęcić fanki do zakupów ubrań z drugiej ręki, które również mogą pochodzić od najlepszych projektantów – ale, jak wiadomo nie należą do najtańszych. Jednak większość osób nie jest w stanie pozwolić sobie na zakup torebki w cenie 10 tysięcy złotych.  

Małgorzata Rozenek pokazała się w niebieskim total looku. Jej stylówka jest warta ponad 2 tysiące złotych

Dziewczyny, chce Wam pokazać super miejsce. @keep_the_label pozwala spełniać modowe marzenia, znajdziesz modowe perełki w dużo niższych cenach. Każdej z nas zdarzyło się kupować pod wpływem impulsu, teraz masz miejsce w którym te rzeczy możesz po prostu sprzedać, (…) czasem możesz zdobyć rzeczy, które są już wykupione u projektantów. (…)

Celebrytka podkreślała, że kupując używane ubrania wspieramy klimat i żyjemy bardziej ekologicznie. Te słowa nie spodobały się Internautom, którzy postanowili jej wytknąć hipokryzję.

Wiedząc, że każdego roku produkuje się 100 miliardów odzieży dla 8 miliardów ludzi, ekologicznym jest nie dokładanie kolejnej sztuki, bo przecież jest w czym wybierać, z rzeczy już wyprodukowanych. Bawcie się modą w rozsądnych cenach – napisała Małgonia.

https://www.instagram.com/p/CDdtOKuh4LB/

Internauci zarzucają Rozenek hipokryzję

Fani nie do końca wyglądali na przekonanych w zapewnienia Małgorzaty Rozenek. W komentarzach pojawiło się sporo nieprzychylnych słów na temat celebrytki.

Hipokryzja level hard zwłaszcza jak szafa przepełniona jest na maksa rzeczami sponsorów.

Z całym szacunkiem i podziwem dla Pani ale to własnie Pani jest zawsze ale to zawsze w innej kreacji. Więc przestańmy być wszyscy takimi hipokrytami.

Szok, impulsywne zakupy w kwocie 10,0 tys. Zł. Kurcze, a myślałam że Gosia jest bliżej zwykłych ludzi. No kurcze, szkoda.

Pani Gosiu cena 9.500 jest rozsądna? Chyba dla osób zarabiających podobnie jak Pani. Niestety większość osób do których się Pani zwraca to tak zwani średniacy i nie są w stanie wydać takich pieniędzy na torebkę.

Z całym szacunkiem dla Pani, Pani Małgosiu, ale ten post jest po prostu żenujący dla nas kobiet zarabiających tak jak tu dziewczyny napisały – czytamy w komentarzach.

A Wy, jakie macie zdanie w tym temacie?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek w białej stylizacji pozuje z alpakami – dobrze się ubrała?

Małgorzata Rozenek skrytykowana za „emerytkę po udarze”. Internauci są oburzeni

Małgorzata Rozenek odpowiada HEJTEROM. „Przerabiam zdjęcia?”

Małgorzata Rozenek w eleganckiej stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Baranowski/AKPA.

Małgorzata Rozenek cała na czarno na imprezie branżowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Kurnikowski/AKPA.

Wystrojona Małgorzata Rozenek idzie na imprezę branżową.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Baranowski Michał/AKPA.