Małgorzata Rozenek od 11 lat prężnie działa w telewizji. Zaczynała jako żona sławnego aktora Jacka Rozenka, a od 2012 roku związała się zawodowo z grupą TVN. Przez ten czas miała okazję prowadzić program „Perfekcyjna pani domu”, występować jako jurorka w reality-show „Bitwa o dom” oraz „Project Runway”. Później prowadziła program „Projekt Lady” oraz „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” i „Rozenek cudnie chudnie”. W 2022 roku spełniła swoje największe zawodowe marzenie i została prowadzącą „Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o koszmarze z dzieciństwa. Do dzisiaj śni jej się po nocach

Małgorzata Rozenek o swoim największym życiowym celu. Chce obronić doktorat

Prócz kariery w telewizji, Małgorzata Rozenek ma za sobą również solidne wykształcenie – w 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z pracą magisterską „Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami”. Okazuje się też, że Małgorzata ma marzenie, czy też raczej cel, który chciałaby zrealizować w związku ze swoimi studiami. Niestety dotychczas przeszkadzała jej w tym praca w telewizji. „Perfekcyjna” zapowiedziała jednak, że nie spocznie dopóki nie osiągnie swojego celu, którym jest obrona doktoratu:

Jestem absolwentką wydziału Prawa i Administracji UW. Potem dostałam się na studia doktoranckie, które zakończyłam bardzo dobrą oceną. Złożyłam swój doktorat do recenzji, wrócił do mnie po poprawkach i nie zdążyłam się obronić. Gdy ludzie się mnie pytają o marzenia, czy cele na przyszłość, to jest na pewno taki cel, który będę chciała przed końcem życia zrealizować. Nie wiem, kiedy, bo na razie w ogóle nie mam na to czasu, ale nie ma takiej możliwości, żebym odeszła z tego świata nie obroniwszy tego doktoratu – wyznała Faktowi Małgorzata Rozenek.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki, by udało jej się zrealizować cel.

Małgorzata Rozenek narzeka na inflację: „Mając sto złotych wychodzisz z drobnymi rzeczami”

pasekkozak

Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek rozczulił internautów. Zobaczcie, co zrobił na Dzień Kobiet

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA