Małgorzata Rozenek (44 l.) czasy dzieciństwa ma już dawno za sobą i razem z Radosławem Majdanem (50 l.) wychowuje trzech synów: Stanisława, Tadeusza i małego Henryka. Okazuje się jednak, że jest pewna rzecz z jej dziecięcych i nastoletnich czasów, która odcisnęła na niej tak duże piętno, że do dziś prześladuje ją w snach.

Małgorzata Rozenek zachęca do kupowania jej patyczków zapachowych za 200 ZŁOTYCH

Małgorzata Rozenek o koszmarze z dzieciństwa. Do dziś ją prześladuje, a nigdy się nie przydało

Jakiś czas temu Krzysztof Skórzyński, z którym Małgorzata się przyjaźni i z którym prowadzi „Dzień Dobry TVN” zabrał ją do szkoły, w której jest pedagogiem. Spotkanie z uczniami i powrót w szkolne mury przywołał jednak u niej niemiłe wspomnienia związane z nauką i… matematyką:

Do tej pory czekam, aż mi się ta niby-mityczna matematyka przyda w tym życiu, bo cały czas mi mówiono, że nie będziesz wiedziała, jak to zrobić, zobaczysz, w życiu będzie tak trudno, bo „nie będziesz wiedziała, jak zrobić te pierwiastki, całki i inne rzeczy”. Uwaga: mam swoje lata i nigdy mi się nie przydała matematyka, a zdarza mi się to do tej pory, przyrzekam, budzić w nocy, bo śni mi się, że muszę przystąpić do matury z matematyki – wyznała Rozenek.

Małgorzata Rozenek w 1997 roku ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała przez 9 lat. Następnie los rzucił ją w zupełnie inną stronę i młoda Małgosia postanowiła zostać prawnikiem, kończąc Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatecznie jednak również w tym zawodzie nie zagrzała dłużej miejsca i zdecydowała, że najlepiej czuje się przed kamerami, prowadząc popularne programy dla stacji TVN. Trzeba przyznać, że faktycznie w tym wypadku, matematyka nie jest jej raczej potrzebna.

Małgorzata Rozenek zdradza co gotuje się u niej w domu. Jeden składnik ma zakaz wstępu!

pasekkozak

NAJGORSZE stylizacje Małgorzaty Rozenek! Niektóre ciężko wyrzucić z pamięci…

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Partnerzy ściskają piersi Gosi Rozenek, Ewy Chodakowskiej i Omeny Mensah. O co tu chodzi?