Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to nasza polska rodzina Beckhamów. Uwielbiają udzielać wywiadów i występować na okładkach. Tym razem pojawili się na okładce magazynu VIVA! Udzielili też wywiadu, w którym opowiedzieli o trzyletnich staraniach się o dziecko. Przypominamy, że doczekała się syna Henryka, który w czerwcu będzie świętował roczek.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o in vitro

Małgorzata Rozenek wyrusza w kolejną podróż. W tej stylizacji robiła FURORĘ na lotnisku

Okładka magazynu jest dość skromna w beżowych kolorach. Majdanowie ze wszystkimi dziećmi i swoimi psiakami siedzą na pomoście, a w tle jezioro. Okazuje się, że okładkę stworzył Stanisław:

Bohaterami najnowszego wydania magazynu „VIVA!” są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi! Rodzinne szczęście uwiecznił na zdjęciach najstarszy syn, Stanisław, który poza projektowaniem ubrań interesuje się też fotografią. Małżeństwo opowiedziało nam o m.in. tym, jak Henio odmienił ich życie i… – czytamy na Instagramie VIVY!

Z kolei w wywiadzie zdradzili, kto najbardziej cierpiał, kiedy wielokrotne metody zapłodnienia nie dochodziły do skutku. Gwiazda tłumaczy, że to kobieta jest w centrum uwagi, ale za to ciężej poradzić sobie z emocjami facetowi:

Na weselu najważniejsza jest panna młoda, w in vitro też najważniejsza jest kobieta, ale przecież ani jedno, ani drugie nie może się wydarzyć bez mężczyzny. Uważam, że mężczyźnie jest dużo trudniej, dlatego że kobieta jest w akcji. Ja miałam poczucie sprawczości, wiedziałam, że ode mnie coś zależy. W takiej sytuacji czujesz się trochę jak sportowiec przygotowujący się do olimpiady: ostro ćwiczysz przez rok, a potem startujesz. Odnosisz sukces albo porażkę, ale wiesz, że dajesz z siebie wszystko. Mężczyzna stoi z boku i miota się emocjonalnie, bo niewiele może zdziałać – uważa Rozenek.

Małgorzata Rozenek z mężem w DD TVN. Radek miał zagrać z nią w filmie – dlaczego nie wyszło? (ZDJĘCIA)

Radosław stwierdza, że to żona najbardziej musiała się poświęcić:

 Patrząc, ile Małgosia musi przyjąć zastrzyków, widziałem skalę jej poświęcenia. To jest naprawdę ciężka walka. Nie udało się raz, drugi, potem zarodek się zagnieździł, ale obumarł… Mieliśmy dużo różnych przeżyć. Widziałem, ile ją to kosztuje, i nic nie mogłem zrobić. Czujesz bezsilność, a żaden mężczyzna tego nie lubi. Poza tym emocje chowasz w sobie, bo to nie jest moment, żeby wyżalić się żonie: „Boże, kochanie, mi też jest źle i tak się martwię”. Ze swoim lękiem i niepewnością zostajesz sam. Nie pójdziesz do kumpli, żeby pogadać o tym przy piwie. Takimi przeżyciami się nie dzielisz. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Małgosia jest w ciąży, baliśmy się cieszyć. Nikomu nie powiedzieliśmy – tłumaczy Majdan.

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z porodówki

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z porodówki fot. Instagram

Małgorzata Rozenek z Heniem na siłowni

Małgorzata Rozenek z Heniem na siłowni fot. Instagram:m_rozenek