To już ostatnia prosta do porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka w oczekiwaniu na rozwiązanie umila sobie czas udzielaniem wywiadów online. Ostatnio w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” zdradziła, że końcówka ciąży jest dla niej nieco męcząca.

Internauci do Małgorzaty Rozenek: „Następnym razem proszę zwrócić większą uwagę na zabawy w Photoshop”

Małgorzata Rozenek-Majdan o końcówce ciąży

Małgorzata przyznała, że bardzo docenia to, że udało jej się zajść w ciążę i cieszy się, że niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Dodała jednak, że końcówka ciąży zaczyna jej doskwierać, bo puchnie i coraz gorzej jej się poruszać. Mimo to stara się szukać pozytywów.

To już jest ostatnia prosta i o ile cieszę się z tego, że jestem w ciąży, o tyle zaczyna mi ten stan ciążowy już mocno doskwierać, bo ostatni miesiąc to jest taki czas, kiedy puchnie się najbardziej, kiedy najciężej jest chodzić, ale nawet tymi negatywnymi rzeczami cieszę się tak samo jak tymi pozytywnymi – powiedziała.

Czego słucha Małgorzata Rozenek podczas kwarantanny? Wiemy, jak wygląda jej ulubiona playlista

Rozenek-Majdan chce wrócić na siłownię

Celebrytka w rozmowie z dziennikarzem wyznała, że o ile ciężko jej się poruszać, to stara się ćwiczyć w domowym zaciszu. Nie ukrywa, że w tej ciąży, jak i w poprzednich przybrała na wadze. Rozenek-Majdan dodała też, że chce wrócić do sylwetki sprzed ciąży i marzy już o powrocie na siłownię.

Na pewno chcę wrócić do dawnej sylwetki, bo nie ukrywam, że jest mi po prostu ciężko, kiedy jestem trzy raz taka jak normalnie. Ja pamiętam ten stan dokładnie z poprzednich ciąż, to jest taka sama sytuacja. Też zawsze tyłam sporo – tyłam i puchłam. To nie jest tylko samo przybieranie tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim zbieranie wody. Już mi się marzy, że pójdę na siłownię, że poćwiczę, chociaż staram się coś ruszać, ale nie jestem tym typem, który w ciąży rusza się jakoś mocno – przyznała.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek napisała kolejną książkę! Pochwaliła się PORADNIKIEM dla mam

Małgorzata Rozenek-Majdan ZŁAMAŁA zasadę podczas spaceru. W komentarzach dyskusja

Małgorzata Rozenek ROZJUSZYŁA fanów. „Rozenek, Ty naprawdę jesteś potworem. W dobie tak okropnej tragedii…”

Małgorzata Rozenek-Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA