Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem i dwójką synów w połowie marca wyjechali z Warszawy. Cała rodzina opuściła wielkie miasto i udała się na Mazury, gdzie odpoczywali w luksusowym domu. który często odwiedzają.

Małgorzata Rozenek doczekała się LALKI ze swoją podobizną!

Małgorzata Rozenek wróciła do Warszawy

Z dala od zgiełku, blisko natury – tam odpoczywała ciężarna Małgorzata Rozenek. Odpoczynku jednak nie zrobiła od mediów społecznościowych i stale relacjonowała, co robi z rodziną. Często też udzielała wywiadów online z luksusowego domu. Celebrytka spędziła tam nawet Wielkanoc, która była dla niej wyjątkowa i towarzyszyło jej znacznie mniejsze grono niż zwykle.

W końcu, po wielu tygodniach, celebrytka, jej mąż, synowie i psy wrócili do Warszawy, co oczywiście Małgorzata udokumentowała na zdjęciu, na którym widać jej salon. Ten, jak dom na Mazurach, jest równie ekskluzywnie urządzony.

Wszędzie dobrze, ale… Home, sweet home – napisała.

Nie da się ukryć, że poród Małgorzaty Rozenek-Majdan zbliża się wielkimi krokami. Czyżby właśnie dlatego już wróciła do warszawskiego domu? A może po prostu znudziło im się już na wyjeździe? Jak myślicie?

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powrocie na siłownię. „Jestem trzy raz taka jak normalnie”

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje duży brzuch ciążowy: Mąż robi rzeźbę, a ja MASĘ

Małgorzata Rozenek-Majdan ZŁAMAŁA zasadę podczas spaceru. W komentarzach dyskusja

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Akpa

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na ściance

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA