Małgosia Rozenek (41 l.) jest w trzeciej ciąży. Gosia zapowiedziała, że szykuje kolejny „secret project” i być może dlatego wyleciała do Nowego Jorku. Przy okazji udostępniła na swoim profilu obfitą relację z wyjścia na bal „Złotej Jedenastki Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich”. Postawiła na kreację, którą swego czasu lansowała Kendall Jenner.

Małgorzata Rozenek-Majdan z NAGIM, ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek jak blond włosa Kendall Jenner w tiulowej sukience

Małgosia ma już pokaźnych rozmiarów brzuszek. Chętnie go podkreśla obcisłymi stylizacjami. Widać, że trzecia ciąża ją bardzo cieszy i wszystko wskazuje na to, że Gosia czuje się rewelacyjnie. Jest pod stałą opieką lekarzy, i dlatego zdecydowała się na lot do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu okazało się, że Gosia i Radzio pojawili się jako goście na gali Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich.

Bal Złota Jedenastka, Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich jest organizowany co roku, łącząc Amerykańską Polonię wokół piłki nożnej. Izabella i Piotr Gołąbek, tegoroczni gospodarze, uczynili wszystko, żeby każdy czuł się wyjątkowo – podpisała zdjęcie Małgorzata

Perfekcyjna pani domu postawiła na odważną stylizację. Gosia jest w piątym miesiącu ciąży i zwykle lubi podkreśla swój brzuch, tak tym razem przez obfitą suknię nie był on widoczny. Założyła sukienkę od polskiej projektantki, która jest mocno inspirowana kreacją od Giambattista Valli, którą prezentowała modelka Kendall Jenner.

Sukienka Gosi również składała się z warstw tiulu, jednak była krótsza. Do tej stylówki Rozenek dobrała szpilki ze skrzydłami motyla od Sophii Webster i torebkę Balmain.

Małgorzata Rozenek

Fot.Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek wychowuje dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Każde z dzieci Gosi przyszło na świat dzięki metodzie in-vitro. Gwiazda przełamuje tematy tabu i walczy o to, aby w Polsce metoda ta była dofinansowywana przez państwo.

Fani Gosi nie mogli wyjść z podziwu, jak dobrze wygląda na zdjęciach. Ciąża to nie choroba i Małgorzata świetnie to udowadnia.

Wyglądasz jak marzenie.

Pani Małgosiu, wygląda Pani pięknie. Jak nic będzie kolejny synuś

Nie mogę się na Panią napatrzeć. Piękna

Kwitnący tulipan – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy

Małgosia Rozenek z Radkiem na balu w USA:

View this post on Instagram

Celebration 🎉

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Ładnie wyglądała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek potwierdza PŁEĆ dziecka na Instagramie?

Małgorzata Rozenek-Majdan w megaobcisłej kreacji w szóstym miesiącu ciąży (ZDJECIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, jak znosi trzecią CIĄŻĘ