Marcela Leszczak i Misiek Koterski potwierdzili swoje rozstanie już jakiś czas temu. Chociaż wcześniej rozeszli się i wrócili do siebie, to obecnie żyją oddzielnie, ale są w dobrych relacjach i dzielą się opieką nad synem. Modelka odpowiedziała na pytania, jak sobie radzi i jak rozmawia o tym z Fryderykiem.

Marcela Leszczak o rozstaniu z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak niedawno pochwaliła się kupnem nowego mieszkania, w którym zamieszka razem z synkiem. Nie ukrywała swojej radości i cieszy się na nowy początek.

ZOBACZ: Marcela Leszczak kupiła mieszkanie dla siebie i Fryderyka. Jest zachwycona kuchnią i będzie miała garderobę

Była dziewczyna aktora powiedziała, że świetnie sobie radzi sama, bo ma duże wsparcie rodziców. Jedynie boi się, że nie spotka drugiej połówki:

Mam poczucie niezależności i ogromne wsparcie ze strony rodziców. To daje mi poczucie bezpieczeństwa. Bardziej boje się, że nie spotkam drugiej połówki. Gdzie jesteś?!

Marcela Leszczak zdradza, jak zaprowadza płaczącego Frysia do przedszkola: „Rozrywało mi to serce, bo w tygodniu ja zaprowadzam i odbieram”

fot. Instagram/marcelamargerita

Jedna z obserwatorek zapytała, jak rozmawiać z dzieckiem o rozstaniu rodziców. Marcela podkreśla, jak ważne jest życie w zgodzie.

Frysio długo funkcjonuje na dwa domy, więc na ten moment wydaje mu się to normalne. To jest straszne, bo nie ma prawidłowego wzorca w tej kwestii, ale kiedyś porozmawiamy na ten temat. Na pewno po uprzednim kontakcie u terapeuty, żeby zrobić to umiejętnie. Nasze domy nie nazywamy „dom mamy” czy „dom taty”, a „malutki domek” i „duży domek”. Wchodzimy do swoich domów, także to też jest super uważam. Wszystko małymi kroczkami. Chyba najważniejsze jest, żeby żyć w zgodzie, porozumieniu i harmonii.

Marcela Leszczak potwierdza ROZSTANIE z Michałem Koterskim

fot. Instagram/marcelamargerita

Misiek Koterski, Marcela Leszczak na ściance

Misiek Koterski, Marcela Leszczak/fot. AKPA

Marcelina Leszczak w teatrze

Marcela Leszczak i Michał Koterski. fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak i Misiek Koterski na ściance

Marcela Leszczak, Misiek Koterski/fot. AKPA