Marcelina Leszczak i Misiek Koterski tworzyli razem naprawdę burzliwy związek. Zresztą ich rozstań i powrotów nie trudno się doliczyć. I gdy na początku roku usłyszeliśmy, że ich relacja przechodzi kryzys, chyba nikt do końca nie wierzył, że ta miłość naprawdę może mieć już swój koniec. A jednak…

Marcela Leszczak KOMENTUJE zamieszanie wokół nowego związku Koterskiego

Jeśli ktoś jeszcze miał jakiekolwiek nadzieje, że tych dwoje wróci do siebie, to stracił je w momencie, gdy na horyzoncie pojawiła się Dagmara Bryzek, czyli nowa ukochana aktora. Co więcej wizja wspólnej przyszłości rozmyła się chyba też samej Marceli, która prawdopodobnie nie pogodziła się z rozstaniem. A przynajmniej wiele na to wskazuje.

Marcela Leszczak nie pogodziła się z rozstaniem z Miśkiem Koterskim?

Influencerka kilkakrotnie nawiązywała w swoich wypowiedziach, że nie podoba jej się fakt, iż jej były partner spotyka się z młodszą kobietą. 29-latka pokusiła się nawet kiedyś na komentarz, w którym napisała, że cieszy się, iż jej syn tego nie widzi. Wczoraj Marcela wbiła Miśkowi kolejną szpilę, publikując pewne zdjęcie na InstaStories. O czym mowa? Chodzi o fotografię z koleżanką, którą opatrzyła opisem: „Moja nowa dziewczyna. […] Mam i ja”.

Misiek Koterski na randce z nową partnerką. Pokazał jej zdjęcie!

Przypomnijmy, że byli partnerzy nie raz zapewniali w mediach, że cokolwiek się wydarzy, chcą utrzymać dobre relacje. A wszystko to ze względu na ich małego syna, Fryderyka. Czy uda im się to zrobić? Czas pokaże. Niemniej trzymamy kciuki!

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita