Misiek Koterski (41 l.) ma nową dziewczynę. Aktor spotyka się z 23-letnią Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle”. Już nie ukrywają swojego związku. Misiek pokazał zdjęcia z randki.

Misiek Koterski ma NOWĄ dziewczynę. To 23-letnia aktorka!

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek na randce

O nowym związku Miśka Koterskiego, który ma syna Fryderyka z Marcelą Leszczak, dowiedzieliśmy się od reżysera.

I tak Michał i Dagmara, grając razem zakochali się bez pamięci 🙂. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko – niczym grom z jasnego nieba – spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek – napisał Janusz Iwanowski.

Aktor nie chciał za wiele mówić na ten temat, ale widzimy, że już nie ukrywa nowego związku. Na jego Instagramie pojawiło się piękne zdjęcie ukochanej ze wspólnej randki w restauracji.

Wokalistka Arki Noego wzięła ślub! Misiek Koterski był świadkiem

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek na randce fot. Instagram

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek na randce fot. Instagram

Kim jest Dagmara Bryzek?

Dagmara Bryzek to 23-letnia aktorka, znana z serialu „Korona królów”. Spełnia się też jako modelka oraz profesjonalna tancerka tańca towarzyskiego. Ma również talent do śpiewania – pokazała to na konferencji prasowej otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Na jej Instagramie czytamy, że jest instruktorką jogi oraz weganką.

Fryderyk Koterski miał wypadek w przedszkolu. Marcela pokazała mocne zdjęcia

Michał Koterski na ściance

Michał Koterski/fot. AKPA