Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w mediach społecznościowych swoje rozstanie, coś, co miało odbyć się w ciszy i wzajemnym szacunku szybko wykoleiło się i zyskało miano jednej z głośniejszych afer ostatnich miesięcy. Kasia Cichopek z przyklejonym na ustach uśmiechem udawała, że nic się nie stało, a nie pogodzony z rozstaniem Hakiel z goryczą zwierzał się ze swoich przemyśleń i odczuć na łamach tabloidów i Instagrama.

I choć nie szukał miłości na siłę, okazało się, że ona znalazła jego! W lipcu zaufany informator z otoczenia tancerza zdradził, że Marcin od trzech tygodni spotyka się z nową kobietą poznaną w internecie:

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni. Okazało się, że nadają na tych samych falach, co więcej, oboje są rodzicami. Adaś i Helenka mieli już poznać dziecko nowej lubej Hakiela. Bardzo się polubili, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli.

Sam zainteresowany nie zabierał jednak w tej sprawie komentarza, nie negując ani też nie potwierdzając plotek.

Marcin Hakiel ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ?! „Spotykają się od trzech tygodni”

Marcin Hakiel wrzucił zdjęcie z tajemniczą kobietą. Pokazał swoją nową partnerkę?

Teraz postanowił zaskoczyć fanów i w nowej relacji na Instagramie wrzucił zdjęcie z tajemniczą kobietą chowającą się za jego plecami. Fotkę podpisał słowami:

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Czyżbyśmy byli świadkami pierwszego wspólnego zdjęcia z nową wybranką?

IG: marcinhakiel

pasekkozak

Katarzyna Cichopek zabiera głos po rozwodzie, a Marcin Hakiel udostępnia wymowny cytat

IG: marcinhakiel

IG: marcinhakiel

IG: katarzynacichopek/marcinhakiel

Marcin Hakiel w kurtce na ściance.

Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA