Martyna Wojciechowska podróżniczka i dziennikarka. Na brak pracy nie narzeka, co chwile informuje o nowych projektach, a ostatnie miesiące spędziła na planie nowego sezonu „Kobiety na krańcu świata”.

Martyna Wojciechowska w nowym wywiadzie została zapytana o Kossakowskiego. Co odpowiedziała?

Paparazzi przyłapali Martynę Wojciechowską na plaży

Ostatnio Wojciechowska wybrała się na urlop z 15-letnią córką Marysią, która wróciła pod koniec lipca do kraju. Stęskniona mama chciała spędzić trochę wolnego czasu z dzieckiem nad Bałtykiem. Niestety prywatne chwile nie trwały długo, bo kiedy gwiazda relaksowała się nad brzegiem morza w bikini, paparazzi zrobili jej zdjęcia.

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy po rozstaniu zabrała głos

Wojciechowska wyraźnie zdenerwowana zaapelowała do paparazzi i mediów, aby uszanowali jej prywatność.

News dnia. D*pa na plaży! Ten przełomowy i jakże ważny dla ludzkości news pojawił się dziś w „mediach”. Serio?! Od lat konsekwentnie unikam ścianek, chyba że pojawienie się tam jest związane z moją pracą. Rzadko też pokazuję kadry ze swojego życia prywatnego. Jestem osobą medialną? Tak. Ale jestem też zwykłą kobietą, mamą, która chce spokojnie wyjechać na wakacje z córką, zjeść obiad w restauracji i leżeć spokojnie na plaży w stroju kąpielowym, do chole*y. Bo w czym innym można się opalać nad morzem? To był nasz prywatny, intymny czas – napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Martyna Wojciechowska nie chce córki w showbiznesie? „Zawsze odmawiam”

Martyna Wojciechowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Martyna Wojciechowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA