W poprzednim odcinku rolnicy odwiedzili domy swoich wybranek. Czas sprzyjał poznawaniu i obserwacji w jakim kierunku idzie znajomość. Jedna z par definitywnie zakończyła swoją znajomość, mowa oczywiście o Sewerynie i Marlenie, którzy wydawali się sobą oczarowani przez cały czas trwania programu. To pokazuje, jak przewrotne potrafi być życie. W najnowszym odcinku rolnicy w dalszym ciągu poznają się z partnerkami i umacniają więzi.

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony 6! Marlenie puściły nerwy

Kuba i Ania  – para z szansą na prawdziwą miłość!

Kuba i Ania typowi są przez widzów programu, jako para z największą szansą na miłość. Mężczyzna nie ukrywa, że Ania zawróciła mu w głowie i wiąże z kobietą plany na przyszłość. Wspólnie spędzili spokojny i romantyczny czas. Ania też wygląda na oczarowaną rolnikiem. Jak sama zapowiedziała, nie boi się dla niego zaryzykować.

Nie poddam się, bo jest o co walczyć. Zaczęło się budowanie związku – powiedział zakochany Jakub

Jak zwykle milczący Adrian i Ilona wypoczywali nad morzem. Mężczyzna mimo, że nie należy do gadatliwych osób to doskonale dogaduje się z kobietą. Cisza między nimi nie bywa krępująca, co jest bardzo ważne dla rolnika. Atmosferę relaksu spotęgował wspólny masaż, jednak rolnik nie do końca docenił wyciszającą atrakcję. Mimo wszystko wydaje się, że będzie próbował nawiązać głębszą relację z kobietą.

Od czasu rewizyty spotykamy się regularnie – powiedziała Ilona.

Kobieta dopytywała się, co miało wpływ na decyzję Adriana w końcowych eliminacjach. Atmosfera między nimi zgęstniała na moment, jednak każde z nich jest ciekawe co przyniesie czas.

Nieufność Sławka w stosunku do Marty

Sławek i Marta obrali góry jaki kierunek randki. Kobieta nie urywała, że jest rozczarowana tym, w jaką stronę zmierza znajomość. Rozmowa pomiędzy nimi się nie klei, a Marta jest tego w pełni świadoma. Sławek w dalszym ciągu utrzymuje dystans w stosunku do swojej wybranki. Rolnik wychodzi z założenia, że czas jest największym sprzymierzeńcem przy budowaniu relacji.

Ja się nie śpieszę, będzie czas, będziemy się poznawać – powiedział spokojny jak zawsze Sławek

Podobał się Wam najnowszy odcinek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wszyscy Panowie wybrali swoje kandydatki! Co się wydarzyło w najnowszym odcinku Rolnik szuka żony 6

Sławomir z Rolnik szuka żony jest BARDZO ostrożny w kontaktach z kobietami przez złamane serce!

Dumne odejście, wyznania MIŁOŚCI i emocje wypisane na twarzy w Rolnik szuka żony 6

Kuba i Ania w „Rolnik szuka żony 6”

View this post on Instagram

Jest, jak jest…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Zaraz zaczynamy! Przed telewizory i inne odbiorniki!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on