Mieszkanie pod jednym dachem, długie rozmowy do rana czy ciężka praca na gospodarstwie sprzyjają bliższemu poznaniu. Rolnicy mogą wówczas przekonać się jakimi osobami są kandydatki, czy wieś jest dla nich odpowiednim miejscem by osiąść na stałe. W poprzednim odcinku mężczyźni musieli pożegnać niektóre z kandydatek z tymczasem innymi kobietami wzmocnili swoje uczucia.

Gorzkie łzy zawodu i odważne wyznania MIŁOSNE w najnowszym odcinku Rolnik szuka żony

Seweryn w ogniu pytań, Adrian jako nauczyciel jazdy

U Seweryna emocje stale rosły i wiadomo było, że w którymś momencie sytuacja będzie bardzo napięta i znajdzie swoje ujście. To w jego grupie kandydatki mogły odczuć największą rywalizację, gdyż od początku wyraźnie faworyzowana była Marlena. Rolnik na pierwszą randkę poszedł z Dianą, która nie pozwoliła mydlić sobie oczu i od samego początku zaatakowała pytaniami mężczyznę.

Ma cechy faceta, które chciałabym widzieć u swojego męża (..) Nie wiem jednak czy Seweryn jest szczerym facetem a ja przede wszystkim szukam szczerego faceta, bo już zostałam oszukana – powiedziała Diana

Podejrzliwa Diana dopytywała czy wybór pokojów dla uczestniczek był przypadkowy – dopatrując się tego – że najbliżej sypialni Seweryna jest pokój Marleny. Dziewczyna nie odpuszczała i zasypała rolnika masą trudnych pytań. Czy jest osobą szczerą i prawdomówną, czy zdarzało mu się kłamać prosto w oczy. Widać było, że zna już odpowiedź i testuje rolnika. Dla mężczyzny pytania były niewygodne, skrępowany udzielał wymijających odpowiedzi.

Miałeś takie sytuacje w życiu, że musiałeś na kogoś patrzeć i kłamać? No nie do końca jestem zadowolona z Twoich odpowiedzi, bo jakieś rzeczy do mnie doszły. (…) Tylu facetów mnie już okłamało, Seweryn nie zniosę tego już więcej. W pewien sposób jako mężczyzna zostałeś dla mnie skreślony – powiedziała dumna Diana

Spalony Seweryn zaczął się tłumaczyć i zmieszany plątał się w odpowiedzi, zrzucając odpowiedzialność na obecność kamer. Mężczyzna stwierdził, że brnął w kłamstwie ze względu obecności kamer. Gdyż nie wiedział jak oznajmić Dianie, że kontaktował się wcześniej z Marleną.

Uważam, że w pewnym momencie kobieta powinna mieć klasę, godność i odejść – zakończyła Diana po czym pożegnała się zarówno z Marleną jak i samym Sewerynem

Zakochałam się – powiedziała zdruzgotana Marlena,która próbowała wytłumaczyć mężczyźnie co wyjawiła wieczór wcześniej Dianie.

Adrian postanowił zaskoczyć kobiety przejażdżką traktorem. Każdą z pań zabrał na pole a sam stawił się w roli instruktora. Kobiety wychwalały jego pomoc i zaangażowanie. Mimo wszystko jest to jeden z najbardziej tajemniczych uczestników. Mężczyzna peszy się w towarzystwie kobiet, jest małomówny i sprawia wrażenie, jakby był niezainteresowany. Randkę spędzili rozmawiając o opętaniu i egzorcyzmach! Rolnik dał się również poznać jako pasjonat fotografii. Próbował przekonać uczestniczki do zrobienia sesji zdjęciowej na łonie natury. Panie nie do końca były zachwycone. Każda z nich wyczuwa dystans, który rolnik świadomie stwarza.

Odważne wyznanie zauroczonego Jakuba!

Sławek z odcinka na odcinek otwiera się coraz bardziej. Rolnik poszedł na indywidualną randkę w romantycznej scenerii wraz z Martą. W kolejnym ujęciu wyznał, że to Natalia jest tą która najbardziej zapadła mu w pamięć. Sławek stwierdził, że przy Natalii może zaznać „spokoju„, który jest dla niego bardzo ważny.

U Kuby i Anny jak w raju. Dogadują się doskonale i widać, że czas spędzony wspólnie sprawia im ogromną radość. Kuba zabrał kobietę na przejażdżkę sieczkarnią a później pokazywał jej, jak magazynuje się zboże. Kobieta odmłodziła rolnika, który jest bardziej spontaniczny i żyje pełnią życia. Uczucie między nimi stale się umacnia.

Bliskość Ani jest naprawdę czymś wyjątkowym – skwitował zauroczony rolnik

Talenty

A Kuba wciąż odkrywa nowe talenty Ani 🙂

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 27. Oktober 2019

Oglądaliście najnowszy odcinek? W następnym tygodniu kandydatki spotkają się twarzą w twarz z bliskimi rolników.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sławomir z Rolnik szuka żony jest BARDZO ostrożny w kontaktach z kobietami przez złamane serce!

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z Rolnik szuka żony  żeby zdobyć leki dla chorej mamy

Kandydatki Rolnik szuka żony  zasmakowały prawdziwego, wiejskiego życia. Kogo odstraszył klimat i zapachy na wsi?

No i fajnie

I w tym momencie natura zdecydowałą się interweniować 😉

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 27. Oktober 2019

View this post on Instagram

Czegóż to się nie robi dla kobiety…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Już za niecały kwadransik zaczynamy! Przed telewizory!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

A scenografia jak na zamówienie!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on