Kuba w programie „Rolnik szuka żony 6” dał się poznać jako szczery i troskliwy mężczyzna. Od początku nagrań rolnika połączyła specyficzna więź z jedną z uczestniczek. Mowa oczywiście o Ani, która również czuła chemię między nimi. Sytuacja rozwijała się, a uczucie między nimi rosło. W najnowszym, finałowym odcinku telewizyjnego show okazało się, że program połączył uczestników i wygląda na to, że sprawy między nimi robią się poważne.

Zaskakujący finał Rolnik szuka żony 6;Panowie skonfrontowali się z kandydatkami!

Kuba z „Rolnik szuka żony 6” spędza weekend z Anią i jej synem

Kuba i Ania zostali ulubieńcami telewizyjnego show „Rolnik szuka żony„. W najnowszym odcinku potwierdzili, że kontynuują znajomość, która idzie w dobrym kierunku, by stworzyć długotrwały związek. Mimo, że krótko się znają, minęły dopiero trzy miesiące – chcą dać sobie szansę. Fani programu od początku kibicowali parze, która mówiła o sobie naprawdę piękne rzeczy i widać było, że są sobą oczarowani. Ania dostała wiele wsparcia i postanowiła podziękować za miłe słowa na Instagramie.

Kobieta opublikowała rodzinne zdjęcie z Kubą i swoim synem, Jasiem. Wspólnie spędzili weekend. Po ich zadowolonych minach widać, że wiele radości sprawia im spędzanie czasu w swoim towarzystwie. Ania w programie wielokrotnie podkreślała, że syn jest dla niej najważniejszy i chce, żeby jej partner dobrze się z nim dogadywał. W finałowym odcinku rolnik zdradził, że wspólnie z Anią odbierają chłopca ze szkoły i razem odrabiają lekcje. Jaś lubi spędzać czas z Kubą i mają naprawdę świetny kontakt.

A skoro jesteśmy już po finałowym odcinku to cała trójka dziękuję za ogrom wsparcia,wiary i miłych słów 😘 #wspolny weekend – podpisała zdjęcie Ania

Fani w komentarzach nie kryli radości, że spraw między nimi przybrały taki obrót. Większość z Internautów kibicowała parze od samego początku programu.

CUDOWNIE ŻE SIĘ UDAŁO!!! Tak trzymajcie już na zawsze!

Najcudowniejsza para 💖 trzymam mocno kciuki

jesteście moja ulubioną parą. Trzymam kciuki za was – pisali w komentarzach rozemocjonowani fani

Wszystkiego dobrego Wam… 🙂 najważniejsze mieć obok kogoś na kogo można liczyć. Cieszę się że Wam się udało i kibicuje na dalsze lata – pisali pod zdjęciem Ani

View this post on Instagram

Plany są! Trzymajmy kciuki!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Kibicujecie im?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maślane oczy w stronę rolników i pierwsze tęsknoty w Rolnik szuka żony 6

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony 6! Marlenie puściły nerwy

Dumne odejście, wyznania MIŁOŚCI i emocje wypisane na twarzy w Rolnik szuka żony 6