Sławomir Banasiak (35 l.) jest jednym z uczestników najnowszej serii popularnego show „Rolnik szuka żony„, który jest emitowany co niedzielę na antenie TVP1. Mężczyzna w przeszłości doświadczył zawodu miłosnego. Z tego powodu ma on problemy z otworzeniem się i zaufaniem kobiecie. Czy uda mu się przezwyciężyć swoje lęki?

Kandydatki Rolnik szuka żony  zasmakowały prawdziwego, wiejskiego życia. Kogo odstraszył klimat i zapachy na wsi?

Sławomir z „Rolnik szuka żony” przeżył zawód miłośny

Kandydat na męża, Sławomir z zawodu jest strażakiem. Mężczyzna opiekuje się swoim gospodarstwem i nie ukrywa, że nie wyobraża sobie innego życia. W programie dał się poznać jako osoba odrobinę nieprzystępna i oschła. Wszystko spowodowane jest tym, że w przeszłości rolnik doświadczył zawodu miłosnego. Tygodnik „Rewia” poinformował, że w życiu mężczyzny kiedyś pojawiła się kobieta, którą Sławomir chciał poślubić.

Rolnik Szuka Żony, Grzegorz Toczyłowski oświadczył się swojej sympatii

– Sławek miał narzeczoną – powiedziała w rozmowie z gazetą mama rolnika. Wybranka Sławomira przez 2 lata zwodziła go obietnicami bez pokrycia, że zostanie jego żoną i przeprowadzi się do niego na gospodarstwo. Niespodziewanie dla rolnika kobieta postanowiła zerwać znajomość. Zachowanie wybranki Sławomira było ogromnym ciosem dla mężczyzny, który miał złamane serce. Po tych dramatycznych przeżyciach rzucił się w wir pracy, by zapomnieć o złamanym sercu.

Od bolesnego rozstania minął jakiś czas, jednak Sławek jest ostrożniejszy. W programie możemy zobaczyć, że rolnik wciąż ma problem z zaufaniem w kontaktach z kobietami. Dystansuje się, gdyż nie chce ponownie cierpieć, dlatego jest wycofany i wykazuje się dużym spokojem i opanowaniem w kontaktach z kandydatkami na żony.

Myślicie, że tym razem szczęście uśmiechnie się do rolnika?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z Rolnik szuka żony żeby zdobyć leki dla chorej mamy

Dziewczyny wylądowały w gospodarstwach rolników; zobaczcie ich miny! (Rolnik szuka żony)

Marlena z Rolnik szuka żony nie przypadła do gustu widzom programu! Zadufana dziewczynka – grzmią fani show

View this post on Instagram

Sławek wstaje o piątej… Bohater każdego dnia 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Sławomir Rolnik szuka żonySławomir Rolnik szuka żony