W poprzednim odcinku rolnicy pokazali kandydatkom z czym wiąże się ciężka praca na gospodarstwie. Były również chwile odpoczynku i małych przyjemności. Rywalizacja pomiędzy kobietami przybrała na sile. Z odcinka na odcinek wiadomo czy uczucia pomiędzy uczestnikami to zwykłe poznawanie czy może zauroczenie. Czas działa na ich korzyść a jak wiadomo rodzące się uczucia tego czasu potrzebują. Rolnicy podjęli zaskakujące decyzje, które nakreślają dalsze losy programu.

Kandydatki Rolnik szuka żony 6 zasmakowały prawdziwego, wiejskiego życia. Kogo odstraszył klimat i zapachy na wsi?

Gorzkie łzy odrzucenia i odważna decyzja Seweryna

W poprzednim odcinku Seweryn zaprosił kandydatki do gry, która wywołała wśród uczestniczek niemałe emocje. Zadawane pytania były bardzo bezpośrednie. Padło nawet takie, na które Seweryn odpowiedział niemalże wprost. Rolnik potwierdził to, co już od dłuższego czasu zaobserwowali widzowie –  że jego faworytką jest w dalszym ciągu Marlena. Najbardziej wiadomość ta uderzyła Dianę, która powiedziała że zamierza spróbować jeszcze raz zbliżyć się do mężczyzny i nie chce się na tym etapie poddawać. Asia również wydawała się zaskoczona z obrotu spraw, rozanielona kobieta nie potrafiła powstrzymać łez.

Marlena powiedziała mi że tracę czas, a on to zasugerował – powiedziała rozżalona Asia, komentując grę w pytania i odpowiedzi, którą zaproponował Rolnik z zamiarem lepszego poznania swoich kandydatek

Zatkało mnie, nie myślałam że to powiesz już teraz – skomentowała zszokowana Marlena słowa Seweryna, który potwierdził że największe uczucie łączy go z młodą kobietą.

Seweryn zarzucił Asi, że kobieta nie postarała się by go poznać. Marlena natomiast zdobyła się na odważne wyznanie i powiedziała, że jest zakochana w rolniku.

Myślę, że to już jest etap takiej miłości według mnie – wyznała Marlena

Asia powiedziała, że nie ma żalu do Seweryna i postanowiła pożegnać się z programem. Atmosfera podczas indywidualnego spotkania była niesamowicie drętwa. Można było zaobserwować, że Seweryn nie darzy kobiety żadnym uczuciem.

Przez żołądek do serca

Adrian zaskakiwał kandydatki od samego rana. Mężczyzna postanowił na śniadanie przygotować naleśniki. Kobiety nie ukrywały zachwycenia z powodu mężczyzny radzącego sobie tak dobrze w kuchni. Jednogłośnie stwierdziły, że naleśniki były przepyszne. Mężczyzna tego dnia zapowiedział indywidualne randki z kobietami. Ilona jako pierwsza wybrała się na spotkanie z mężczyzną. Wspólnie wybrali się na przejażdżkę konną. W pewnym momencie Ilona nie wytrzymała i powiedziała co leży jej na sercu. Kobieta zagroziła, że opuści program jeżeli Adrian nie wykaże większej chęci poznana jej.

Na gospodarstwie u Jakuba również zapowiadają się ciężkie decyzje. Mężczyzna dobrze dogaduje się z każdą z kobiet, jednak jego serce mimo wszystko rwie się bardziej do jednej  z nich.

Trafiły idealnie. Starają się obydwie, obydwie dobrze gotują, ale aurę robi tylko JEDNA – powiedział tajemniczy Jakub, który już postanowił z kim chce pozostać w programie.

Jakub postanowił podążać za głosem serca i powiadomił Ewę, że che pozostać na stopie przyjacielskiej w kontaktach z nią. Mężczyzna wykazał się odwagą mówiąc wprost kobiecie, że chce kontynuować przygodę w programie wraz z Anią. Mimo wszystko pokazał klasę i pożegnał się z kobietą w koleżeńskiej atmosferze.

Kuba

Kuba najwyraźniej też zdecydował…

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 20. Oktober 2019

Sławek i Marta wspólnie wybrali się na randkę do lasu. Nie tak dawno pisaliśmy o problemach rolnika z zaufaniem kobiecie. Wszystko przez zawód miłosny, którego doświadczył jakiś czas temu. Mężczyzna mimo wszystko zaryzykował i otworzył się na nową znajomość. Powiedział, że spęczony czas z Martą był bardzo przyjemny i dobrze czuje się w jej towarzystwie. Prawił jej komplementy.

Rzerzucha pod nami, kaczki przed nami.Czyli przestrzeń na idealną randkę jest…

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 20. Oktober 2019

Podobał się Wam najnowszy odcinek ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z Rolnik szuka żony żeby zdobyć leki dla chorej mamy

Sławomir z Rolnik szuka żony jest BARDZO ostrożny w kontaktach z kobietami przez złamane serce!

Dziewczyny wylądowały w gospodarstwach rolników zobaczcie ich miny! (Rolnik szuka żony)

View this post on Instagram

Pytania i odpowiedzi? Śmiały wybór!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Sonda

poll-violet

Marlena od początku jest faworytką rolnika. Myślicie, że może wygrać serce Seweryna?

1
Marlena Rolnik szuka żony 6

Myślę, że TAK. Marlena od początku jest zdecydowaną faworytką

2
Rolnik szuka żony 6

Być może, kto wie jak potoczą się dalsze losy w programie

3

Raczej nie. Marlena jest za młoda.