Telewizyjne show „Rolnik szuka żony” doczekało się 6 edycji. W najnowszym, 9 odcinku programu rolnicy podjęli ważne decyzje, z którymi kandydatkami chcą spróbować stworzyć wieź a w przyszłości może nawet i związek.

Rolnik szuka żony: Seweryn nie wytrzymał! Powiedział, co mu najbardziej się nie podoba w Marlenie

Adrian i Sławek z „Rolnik szuka żony” wybrali, z którą dziewczyną chcą się związać!

Na decyzję Sławka czekała Marta, Natalia i Małgorzata. Rolnik ostatecznie wybrał Martę, którą chciał nawet pocałować w usta! jednak kobieta odwróciła się zapowiadając, że na takie rzeczy jest jeszcze za wcześnie.

Nie jest mi łatwo, bo wszystkie jesteście wspaniałe i wyjątkowe, ale tak to wygląda, tak musi być. Natalka dziękuje Ci za to, że przyjechałaś, jesteś super dziewczyną, ale czegoś mi brakło. (Małgosia) Dziękuję Ci, za przyjazd. Za to, że się pokazałaś mi, że dałaś się poznać no ale czegoś brakło – żegnał się z uczestniczkami Sławek

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 10. November 2019

W domu Adriana wciąż przebywały trzy dziewczyny: Agata, Wiola i Ilona. Rolnik do samego końca wyglądał  na niezdecydowanego. Przyznał, że dostał ogromne wsparcie od jednej z uczestniczek i to z nią chciałby kontynuować znajomość. Ostatecznie wybrał Ilonę i powiedział, że trafiła do jego wnętrza bezinteresowną pomocą.

Wybór Adriana

Adrian i Ilona! Życzymy szczęścia!

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 10. November 2019

Zarówno Seweryn jak i Jakub od jakiegoś czasu przebywali sam na sam ze swoimi wybrankamiSeweryn z Marleną, która wpadła mu w okno już na samym początku emitowania programu. Flirtowali ze sobą. Widać było, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Mężczyzna pożegnał się z Dianą, po tym gdy wyszło na jaw, że ją okłamał. Diana zapowiedziała, że „jest dla niej skreślony”.

Kuba, który jest bardzo ciepłym ale również dojrzałym człowiekiem wydaje się, że poczuł miętę do Ani. Rolnik jest prze szczęśliwy za każdym razem, gdy widzi kobietę. Ania jest ostrożniejsza, ale czuje to samo co mężczyzna. Ten program być może pomógł Kubie w odnalezieniu prawdziwej miłości.

To może być ten, na którego czekałam, bo jak sama wspomniałam w liście – na dobre rzeczy trzeba poczekać – powiedziała Ania.

Teraz Kuba będzie mógł poznać rodzinę i przyjaciół swojej sympatii

Zakochana Marlenka i Seweryn trzymają się za rękę:

View this post on Instagram

Seweryn bez większych wątpliwości…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Kuba i Ania

View this post on Instagram

Na dobre rzeczy trzeba poczekać. Ale zawsze warto!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Już za tydzień rolnicy poznają rodziny i bliskich swoich wybranek! Wygląda na to, że emocji nie zabraknie do samego końca.

Oglądaliście najnowszy odcinek?

ZOBACZ WIĘCEJ:
Dumne odejście, wyznania MIŁOŚCI i emocje wypisane na twarzy w Rolnik szuka żony 6

Sławomir z Rolnik szuka żony jest BARDZO ostrożny w kontaktach z kobietami przez złamane serce!

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z Rolnik szuka żony 6 żeby zdobyć leki dla chorej mamy