Joanna Opozda, która niedawno poślubiła Antka Królikowskiego, ma problemy rodzinne. Jej ojciec, Dariusz Opozda przebywa na Madagaskarze, gdzie miał wypadek. Oskarżył rodzinę o brak wsparcia i chęci pomocy, aby mógł wrócić do kraju. Teraz mama aktorki, Małgorzata, wydała oświadczenie.

Joanna Opozda po ślubie trafiła do SZPITALA! „Nie chciałam o tym mówić…”

Ojciec Joanny Opozdy

Dariusz Opozda znajdował się na Madagaskarze w złym stanie zdrowia. Twierdził, że spadł z balkonu i przyjął ostatnie namaszczenie, bo czuł się bardzo źle.

Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie! Moje pieniądze przepuszczają w Spa – napisał na Facebooku.

Teraz posunął się dalej i upublicznił prywatną korespondencję z Antkiem Królikowskim, który stanął w obronie żony. Ojciec Joanny twierdził, że to za jego pieniądze bawili się na weselu, a także, że zapłacił za kreacje ślubne. Wypomniał Królikowskiemu że nocował w mieszkaniu za milion złotych, które sprezentował córce.

Antek Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko wziął ślub z Joanną Opozdą

Inaczej brzmi jednak wersja mamy Joanny, Małgorzaty. Po wszystkim postanowiła opublikować oświadczenie na Facebooku. Napisała, że mąż porzucił ją dla 24-letniej partnerki i uległ wypadkowi na motorze.

Dariusz Opozda porzucił mnie dla 24 letniej partnerki i zaczął nowe życie na Madagaskarze. Zabrał wszystkie nasze pieniądze i wymienił na malgaska walutę (zdjęcie w galerii) postawił hotel a potem z partnerka bawił się w najlepsze.
Dariusz Opozda to człowiek nadużywający przemocy i alkoholu.
Wiele lat próbowałam mu pomoc wysyłając na terapie, szukając ośrodków, bezskutecznie.
Darek wyrządził ogromna krzywdę mnie i naszym dzieciom.
Teraz doszło do tego ze spowodował wypadek na motorze w którym wraz z nim brała udział jego 24 letnia partnerka, jak widzicie na załączonych zdjęciach jej również stała się krzywda. Oboje są aktualnie w szpitalu.
To właśnie ten wypadek jest przyczyną jego aktualnego stanu zdrowia i pobytu w szpitalu, chodź sam w swoim poście pisze ze „wypadł z balkonu, obudził się w szpitalu i nic nie pamięta”

Zapewnia, że pomogła mu finansowo, reszta rodziny również, co potwierdzili w komentarzach. On zaczął grozić jej i dzieciom.

Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy – zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam ze jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc. Podczas jego pobytu w szpitalu regularnie zaczął grozić mi i moim dzieciom ze jeśli nie wyślemy mu więcej pieniędzy to nas zniszczy. Wtedy zaczęło się piekło. Dariusz Opozda wynajął bandytów których zaczął nasyłać na mnie i moja córkę Joanne, która jest w ciąży. Powiedział ze zrobi wszystko żeby zniszczyć jej życie, bo stwierdził ze nie ma już nic do stracenia. Sprawa została zgłoszona na policję.

Małgorzata pisze, że nigdy nie utrzymywał Joanny, ani nie zapłacił za ślub.

Wbrew temu co pisze , nie chodzi tu wcale o powrót do Polski .
Jest to rodzaj zemsty za to, ze kiedy odkryłam jego zdrady wystąpiłam o rozwód.
Darek od zawsze miał obsesje na punkcie mediów i mojej córki Joanny,która wszystko co ma osiągnęła swoją ciężka praca.
Chciał zostać menagerem Joanny na co ona nigdy nie wyraziła zgody.
Pragnę podkreslić, że nigdy nie utrzymywał Joanny , tym bardziej nie zapłacił za jej ślub czy nasze suknie. Jest to oczywista nieprawda.
Każde z nas ciężko pracuje na własne utrzymanie. To wszystko wymysły człowieka pełnego nienawiści który po prostu nie kocha swoich dzieci .
Jeśli chodzi o jego ubezpieczenie to ERgoHestia robi wszystko żeby mu pomoc, wielokrotnie proponowała mu lot do Polski, niestety Darek odmówił Joanna zatrudniła już kancelarię, która podejmie stosowne kroki prawne kiedy Dariusz Opozda wróci do Polski.

Na koniec poinformowała o stanie córki.

Moja córka wczoraj była w szpitalu z ostrymi komplikacjami co wobec stanu w jakim jest, spowodowało nasze przerażenie.
Jesteśmy już tą sytuacją zaniepokojeni w najwyższym stopniu i bardzo prosimy o uszanowanie naszego prawa do prywatności.
To że decyduje się na ten post wynika tylko z powodu kłamstw jakich publicznie dopuszcza się Dariusz Opozda.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego fot. AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski na evencie

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA