Meghan Markle (38 l.) i Książę Harry (35 l.) powitali swojego pierwszego syna 6. maja 2019 roku. Za niespełna miesiąc mały Archie będzie obchodził urodziny. Była księżna jakiś czas temu wzięła się do pracy i zaczęła planować ten wyjątkowy dzień. Wszystko wskazuje na to, że panująca na świecie pandemia z powodu koronawirusa pokrzyżuje jej plany. Podobno Meghan bardzo przeżywa całą sytuację.

Fundacja Meghan Markle i Harry’ego została zhakowana w obrzydliwy sposób – takie zdanie o Meghan mają inni

Meghan Markle jest załamana, nie urządzi przyjęcia dla syna

Meghan Markle gdy tylko urodziła Archiego, wiedziała- że jak każda matka, będzie chronić syna za wszelką cenę. Była księżna nie miała zamiaru wychowywać dziecka na oczach całego świata. Sławni rodzice od kiedy odcięli się od rodziny królewskiej prawie wcale nie pokazują chłopca.

Meghan Markle i książę Harry już planują przyjęcie urodzinowe Archiego. Królowa się ucieszy

Markle chciała, by pierwsze urodziny syna były wyjątkowe. Dlatego zaplanowała aż dwie uroczystości. Jedna miała odbyć się w Stanach Zjednoczonych, urodziny syna spędziliby z mamą Meghan, Dorią Ragland i najbliższymi przyjaciółmi.

Kolejna impreza miała odbyć się w Wielkiej Brytanii, w posiadłości Królowej Elżbiety Balmoral. Planowany był piknik na świeżym powietrzu. Monarchini była bardzo podekscytowana na to wydarzenie, bo rzadko widuje prawnuka – mówi się, że królowa już kupiła prezent na tę okazję – wybrała ponadczasowego konia na biegunach.

Meghan Markle, Książę Harry i mały Archie pozują przed fotoreporterami. Meghan Markle, Książę Harry i ich syn – Archie, fot.Forum/Backgrid USA

Niestety, ale z powodu koronawirusa wszystkie plany spaliły na panewce.

Meghan jest całkowicie załamana. Jednym z głównych powodów, dla których zdecydowała się zamieszkać w Los Angeles, była bliskość mamy. Ze względu na swój wiek, Doria oczywiście musi być ostrożna, a Meghan i Harry ściśle przestrzegają wszystkich formalnych wytycznych dotyczących koronawirusa. Rozmawiają przez komunikatory prawie codziennie, ale oczywiście to nie to samo – zdradził informator w rozmowie z „The Sun„.

Królowa Elżbieta również jest przejęta – jednak rozumie, że w obecnej sytuacji zdrowie jest najważniejsze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

36-letni Michał Grajewski zmarł zarażony koronawirusem – jego siostra napisała dramatyczny apel

Meghan Markle zmagała się SILNYMI atakami paniki przed każdym wystąpieniem publicznym

Książę Harry żałuje odłączenia się od rodziny królewskiej, porzucił swoje dotychczasowe życie

Meghan Markle, Książę Harry pierwszy raz pokazali małego synka.

Meghan Markle, Książę Harry, fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle trzyma małego Archiego na rękach.

Meghan Markle, fot.Forum/Mega Agency