Miley Cyrus (26 l.) i Liam Hemsworth (29 l.) rozstali się ku wielkiemu rozczarowaniu fanów mocno dopingujących tej parze.

W niedzielę rzecznik Miley i jej męża oficjalnie potwierdził, że aktorska para nie jest już razem.

Oto dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI się

Liam na razie nabrał wody w usta i nie komentuje rozstania. Czas spędza w towarzystwie brata i jego rodziny w Australii. Tymczasem Miley jest już obecna na Instagramie. Wrzuciła pierwsze posty po rozstaniu.

Miley Cyrus na Instagramie pisze pierwszy post po rozstaniu z Liamem Hemsworthem

Cyrus, która kilka dni temu przyleciała do Włoch, oddaje się teraz górskim wspinaczkom. Najwidoczniej jest to czas refleksji – Cyrus w swoim poście na IG pisze tak:

Nie walcz ze zmianą, ponieważ nigdy nie wygrasz. Tak, jak te góry,m na szczycie których stoję, kiedyś były pod wodą, połączone z Afryką, zmiana jest nieunikniona – pisze Cyrus.

Dolomity nie powstały w ciągu jednej nocy, tworzyły się przez miliony lat, w ciągu których powstawało to wspaniałe piękno. Mój tata zawsze mi mówił: „Natura nigdy się nie spieszy, ale zawse zdąża…” Te slowa napełniają moje serce spokojem i przeświadczeniem, że to prawda. Zostałam nauczona respektowania zasad panujących na planecie i jej procesów, a teraz chcę to wcielić w moje życie – napisała Miley.

Miley Cyrus: My, Millennialsi NIE CHCEMY mieć DZIECI. Gwiazda zdradziła, dlaczego nie chce zostać mamą

O co chodzi Miley, gdy pise o nieukniknionej przemianie i ewolucji? Być może jej związek po prostu się wypalił. Może piosenkarka odkryła, że nie jest stworzona tylko dla Liama? W sobotę paparazzi sfotografowali wokalistkę, gdy całowała się z byłą żoną Brody’ego Jennera, Kaitlynn Carter. Czyżby chodziło o taką zmianę?

FORUM/MEGA