Misiek Koterski ma NOWĄ dziewczynę. To 23-letnia aktorka!
Kim jest nowa wybranka aktora?

Misiek Koterski (41 l.) przez ostatnie lata był w burzliwym związku z Marcelą Leszczak, z którą ma syna Fryderyka. Para rozstawała się i schodziła, jednak od kilku miesięcy nie są już parą. Aktor ma nową partnerkę!
Fryderyk Koterski miał wypadek w przedszkolu. Marcela pokazała mocne zdjęcia
Misiek Koterski i Dagmara Bryzek
Misiek Koterski pozostaje w dobrych relacjach z matką swojego dziecka i razem opiekują się prawie 4-letnim Fryderykiem.
Ostatnio aktor pracuje na planie filmu „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle” i tam się zakochał, co zdradził reżyser, Janusz Iwanowski.
I tak Michał i Dagmara, grając razem zakochali się bez pamięci 🙂. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko – niczym grom z jasnego nieba – spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek – napisał.
Koterski odniósł się do pytania o nowy związek w rozmowie z „Faktem”:
Nie chcę powiedzieć, bo jeszcze nie jestem na to gotowy. Ale jak to mówią, co się odwlecze, to nie uciecze. Ja się nie ukrywam.
Internauta zapytał Marcelę Leszczak o wysokość alimentów od Miśka Koterskiego. Odpowiedziała!
Kim jest Dagmara Bryzek?
Dagmara Bryzek to 23-letnia aktorka, znana z serialu „Korona królów”. Spełnia się też jako modelka oraz profesjonalna tancerka tańca towarzyskiego. Ma również talent do śpiewania – pokazała to na konferencji prasowej otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Na jej Instagramie czytamy, że jest instruktorką jogi oraz weganką.
Pasują do siebie?

Michał Koterski/fot. AKPA

scena z: Michał Koterski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA