Katarzyna Burzyńska to polska dziennikarka, która po 7 latach przerwy od współpracy z Telewizją Publiczną, postanowiła powrócić na ekrany, jako prezenterka „Pytania na Śniadanie”.

Anita Sokołowska już odcina kupony od udziału w TzG? „Ofert tylko przybywa”

Katarzyna Burzyńska na wizji zgubiła zęby

W mediach społecznościowych ponad miesiąc temu, nie ukrywała swojego podekscytowania powrotem do porannego programu i stacji TVP.

Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do Telewizji Publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę. Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! Do zobaczenia jutro w @pytanienasniadanie!” — napisała na Instagramie.

Karolina Gilon nie zgadza się z decyzją Edwarda Miszczaka? „Nie chcę powiedzieć, że jestem zła i wściekła”

Katarzyna Burzyńska również i dzisiaj nie straciła zapału, w porannej relacji w mediach społecznościowych przekazała fanom, że szykuje się „kolejny szalony dzień”. Jednak jak to bywa w programie na żywo, często zdarza się nieplanowana komplikacja. Tak było również dzisiaj. Podczas rozmowy z seniorami, którzy świetnie bawili się na dancingu, prezenterka „zgubiła zęby”. Gdy tylko zorientowała się, że dwie jedynki upadły na parkiet, natychmiast zerwała się do ich poszukiwań, przerywając transmisję na żywo.

Przepraszam, wypadły mi zęby. Muszę skończyć przepraszam – mówiła podczas poszukiwania zguby w porannym programie.

Gwiazdy „Pytania na Śniadanie” w wiosennym ogrodzie: Ciężarna Aleksandra Grysz, Katarzyna Dowbor, Beata Tadla…

Po całym incydencie odważyła się skomentować zaistniałą sytuację.

Wypadł mi aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu – wyznała w rozmowie z „Pudelkiem”.

Katarzyna Burzyńska, Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Katarzyna Burzyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Burzyńska, Fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Burzyńska, fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Burzyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Burzyńska, fot. Niemiec/AKPA