Już jutro, 8. września, będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „39 i pół tygodnia”. To kontynuacja serialu TVN „39 i pół” sprzed dziesięciu lat. W produkcji pojawi się nowa postać – Ewa, którą zagra Monika Krzywkowska. Opowiedziała nam o swojej bohaterce.

Mamy zdjęcia z pierwszego odcinka 39 i pół tygodnia – co się wydarzy?

Monika Krzywkowska – w kogo wcieli się w serialu „39 i pół tygodnia”?

Darek Jankowski znajdzie się w trudnej sytuacji – okaże się że jest chory i zostało mu tylko 39 i pół tygodnia życia. Ze swoją żoną Anką (Daria Widawska) rozwiódł się. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta, zupełnie inna niż on.

Monika Krzywkowska opowiedziała nam o Ewie, swojej postaci:

Pani doktor, ortopeda, to będzie taka kobieta spoza kręgu zainteresowań Darka Jankowskiego, chociaż ma duże poczucie humoru i temperament. Urzekła ją jego bezczelność, spotyka go w momencie takiej trochę słabości. On pomaga jej w sytuacjach, w których kobieta sobie nie radzi. Dowiaduje się o sytuacji Darka stopniowo. Zdaje sobie sprawę, że w tym wieku ma za sobą kawałek życia i rodzinę. Moja bohaterka nie próbuje rywalizować z tą częścią życia Darka, podchodzi do tego z ogromnym zrozumieniem, w pełen szacunku sposób. Nie znaczy to jednak, że nie obędzie się bez jakiegoś ukłucia w sercu, czy zazdrości.

Tak wyrosła Lena, córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zagra w kontynuacji serialu 39 i pół

Monika dołączyła do zgranej ekipy serialu. Zapytaliśmy, jak się jej pracuje na planie.

Miałam tremę, ale znam bardzo dobrze Tomka i Darię z czasów studiów, bardzo się lubimy. Zostałam miło przyjęta przez Alka Pietrzaka, reżysera. Czułam się chciana i potrzebna na planie.

Będziecie oglądać „39 i pół tygodnia”?

 

scena z: Monika Krzywkowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Krzywkowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, Monika Krzywkowska, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Alan Andersz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sonda

poll-violet

"39 i pół tygodnia" - będziecie oglądać?

1

Tak! Nie mogę się doczekać

2

Może zerknę...

3

Nie! Nie podobał mi się serial "39 i pół"