Przemysł ślubny z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania czy pieniędzy. Suknie ślubne są zwykle noszone tylko raz, mimo że kosztują setki, a nawet tysiące złotych. Przyszłe panny młode długo poszukuję tej idealnej kreacji, którą ubierają tak naprawdę tylko na kilkanaście godzin. Jedna panna młoda znalazła kreatywny sposób, aby nosić swoją suknię ślubną codziennie.

Maja i Krzysztof Rutkowscy o bajkowym ślubie: Zapamiętamy ten dzień do końca życia

Oszczędna panna młoda ze swojej sukni ślubnej zrobiła strój, który może ubrać na co dzień

Oszczędna panna młoda z Anglii Emma Male, zdecydowała, że ​​nie chce, aby jej sukienka ślubna za 500 funtów gromadziła kurz w szafie, postanowiła więc zmienić ją w strój, który będzie mogła nosić cały czas. 36-latka postanowiła zafarbować białą, koronkową suknię na kolor khaki, a także skróciła ją od dołu, by byłą wygodniejsza w noszeniu.

Emma z Weybridge w Surrey powiedziała: „To była cholernie droga sukienka, którą można było założyć tylko raz”.

Szłam przez las w klapkach, więc sukienka się rozerwała i zabłociła. Nie było sensu odkładać sukni w takim stanie do garderoby”- powiedziała Emma.

Kobieta postanowiła dać swojej ukochanej sukni ślubnej nowe życie. Sukienka przywoływała miłe chwile dlatego Emma może cieszyć się ubraniem każdego dnia.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam, jak wychodzi zielony barwnik, wyglądało to tak ciemno. Myślałam: O mój boże. Co ja robię? Ale uwielbiam ją. Nikt nie rozpoznaje tej sukienki z mojego ślubu. Mąż wie co zrobiłam, ale to tylko dlatego, że cały czas o tym opowiadam.” – zdradziła Emma.

Teraz sukienka jest nie do poznania. Jak pomyśli się, że kiedyś była białą suknią ślubną to widać ile pracy kobieta włożyła w jej przerobienie. Jest to ulubiona sukienka Emmy do noszenia na co dzień.

Kreatywna Panna Młoda

Zrobilibyście coś podobnego ze swoimi sukniami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Iwona Cichosz wyszła ZA MĄŻ; w sukni ślubnej wyglądała jeszcze lepiej niż w Tańcu z gwiazdami!

Jedna z pierwszych blogerek w Polsce wzięła ślub. Iście amerykański!

Ewa Chodakowska nie chciała ślubu. Namówiła ją znana projektantka