Kendall Jenner (24 l.) bardzo dba o swój wizerunek w mediach i pilnuje się, by nie brać udziały w żadnych dramach. Nie od dziś wiadomo, że siostry Kardashian-Jenner umawiają się na ustawki z fotoreporterami i płacą im za obrabianie fotek – po to, by zawsze wyglądać korzystnie. Kendall tego dnia została przyłapana na lunchu z przyjaciółką w popularnej restauracji i widać było, że modelka była bardzo głodna. Kenny szybko zabrała się do jedzenia.

Gruzińska Kendall Jenner – mówią, że Teona Chachua wygląda IDENTYCZNIE jak modelka. Widzicie podobieństwo?

Kendall Jenner pałaszuje fast-fooda

Modelka może pochwalić się imponującą figurą – Jennerka ma nie tylko długie nogi, ale i zgrabną talię. Nic dziwnego, że z takim ciałem robi zawrotną karierę w modelingu.

Jednak Kenny raz na jakiś czas robi odstępstwa od diety – tego dnia wybrała się z przyjaciółką do popularnej wśród celebrytów restauracji. Modelka zamówiła frytki i rybne taco. Kendall musiała być bardzo głodna, bo gdy tylko kelner dostarczył jedzenie, ze smakiem zaczęła je pałaszować. Jak ona to robi, że je co chce – a w dalszym ciągu zachwyca sylwetką?

Kendall Jenner UDAJE, że była na proteście? Cień na zdjęciu budzi wątpliwości

Kendall Jenner na lunchu z przyjaciółką.

Kendall Jenner na lunchu z przyjaciółką. Fot.Forum/Backgrid USA.

Nie przejmowała się nawet obecnością fotoreporterów, co jest dosyć niezwykłe. Jennerka również umawiała się na ustawki zdjęciowe – zawsze perfekcyjnie ubrana i umalowana pokazywała, jak niby przypadkiem natrafiła na fotoreporterów. Tym razem mogło być inaczej.

Takie gwizdy nie mają za dużo prywatności, a każdy ich krok śledzony jest przez paparazzi, którzy tylko czyhają na niekorzystne ujęcia. Ale kto z nas nie robi dziwnych min podczas jedzenia? 

Kendall Jenner ma nowe HOBBY? Tym zajmowała się przed domem

Kendall Jenner ze smakiem pałaszuje jedzenie.

Kendall Jenner ze smakiem pałaszuje jedzenie. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kendall tego dnia ubrała na siebie limonkowy top, który odsłonił jej płaski brzuch. Dobrała do niego czarną mini spódniczkę i pasującą kolorystycznie do bluzki torebkę, którą ozdobiła przywieszką w kształcie ważki. Modelka zadbała o dodatki – do stylówki dodała złote kolczyki koła, delikatny łańcuszek i obowiązkowo maseczka na twarzy.

Kendall Jenner na lunchu z przyjaciółką.

Kendall Jenner na lunchu z przyjaciółką. Fot.Forum/Backgrid USA.

Zachwyciła Was figurą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner pokazała się w stroju kąpielowym. Wygląda jak BOGINI

Khloe Kardashian korzysta z usług chirurga Kylie Jenner? Wyglądają tak SAMO

Kylie Jenner inspiruje się Kim Kardashian. Ściągnęła od siostry top – wygląda lepiej niż Kim?

Wystrojona Kendall Jenner wychodzi ze sklepu.

Kendall Jenner, fot. Forum, Backgrid USA.

Kendall Jenner w sportowej stylizacji.

Kendall Jenner, fot. Forum, Backgrid USA.