Nowy związek Kanye’go Westa i Julii Fox zdaje się rozkręcać. Gołąbki właśnie dotarły na Tydzień Mody w Paryżu, gdzie zadebiutowali wspólnie na czerwonym dywanie. Jak przystało na Westa musiało być spektakularnie. Czy się udało?

Kanye West i Julia Fox debiutują na czerwonym dywanie

Kanye West i Julia Fox wybrali się wspólnie do Paryża, by wziąć udział w pokazach zorganizowanych z okazji Tygodnia Mody. Jak przystało na Westa musiał zrobić niezłe wejście. Julia zaprezentowała się w czerwonej sukience, srebrnych długich rękawiczkach i kozakach w tym samym kolorze. Uwagę przykuwał jej makijaż – czarne cienie całkowicie zmieniały oblicze jej twarzy. Kanye zaś postawił na jeden mocny akcent – soczewki kontaktowe, które zmieniały kolor jego tęczówek. Warto zauważyć, że Kanye coraz kolejny ma sobie buty marki Red Wings, buty które normalnie kosztowały około 66 dolarów, odkąd zaczął nosić je raper osiągały blisko dwudziestokrotną cenę na Ebay.

Kanye West znalazł sobie nową „lalkę do przebierania”. Julia Fox już jest nową ikoną mody

Para nie szczędziła sobie czułości. Julia wielokrotnie przytulała się do Westa i całowała go. Czy to oznacza, że West zdecydował się już definitywnie zawiesić broń i nie walczyć o matkę czwórki swoich dzieci, jak jeszcze niedawno utrzymywał?

Kanye West błaga Kim Kardashian, by do niego wróciła. Podczas koncertu!

Paris, FRANCE – , Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Paris, FRANCE – Kanye West and Julia Fox are seen on January 23, 2022 in Paris, France.
, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Paris, FRANCE – Kanye West and Julia Fox are seen on January 23, 2022 in Paris, France.
 Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kanye West Julia Fox arriving at their hotel during the Paris Fashion Week