Joanna Krupa (40 l.) i Douglas Nunes zostali rodzicami córeczki. Pokazali jej pierwsze zdjęcia i zdradzili imię – nazwali ją Asha-Leigh. Dziewczynka przyszła na świat 2. listopada 2019 roku, co oznacza, że jest zodiakalnym Skorpionem. Jaki będzie miała charakter? Sprawdzamy, co mówią gwiazdy!

Co oznacza imię Asha-Leight? Córeczka Joanny Krupy będzie miała niezwykłe powodzenie

Horoskop córki Joanny Krupy – jaka będzie Asha-Leigh Nunes?

Jeśli chodzi o charakter, Skorpiony są bardzo odważne i silne. Świetnie radzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu, są bardzo waleczne i nie należą do osób, które szybko się poddają. Uwielbiają, jak coś się wokół nich dzieje, nie znoszą nudy i stagnacji. Są lojalne, zaradne, a jednocześnie bardzo uparte i nieustępliwe.  Ciężko jest im wybaczyć, gdy ktoś ich skrzywdzi. Cechuje ich skrytość i tajemniczość. Wadą Skorpionów jest zaborczość i bezkompromisowość. Bywają ironiczne i sarkastyczne. Wytrwale dążą do celu. Córka Joanny, Asha z pewnością będzie silną kobietą!

Asha Nunes, córka Joanny Krupy, na nowym zdjęciu – mama nie może się nacieszyć małą dziewczynką (Instagram)

Kobiety Skorpiony w relacjach z innymi?

Kobiety spod tego znaku zodiaku są dosyć wybuchowe, a z drugiej strony mogą być nieśmiałe. Swoją prawdziwą naturę pokazują dopiero, gdy poczują się pewnie w jakiejś relacji. W związku potrafią być zazdrośnicami. Są bardzo wierne. Lubią postawić na swoim. Najbardziej udany związek mają szansę stworzyć z Rybami i Rakiem.

Wygląda na to, że mała Asha będzie miała charakterek 😉

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Joanna Krupa w CIĄŻOWEJ sesji dla amerykańskiego portalu

Joanna Krupa dostanie własny program! Gwiazda nie odpocznie po ciąży i pokaże trudy macierzyństwa

Wiemy gdzie urodzi Joanna Krupa! Modelka wybrała luksusowy szpital, w którym rodziła Beyonce czy Kim Kardashian