Kylie Jenner (22 l.) nie musi martwić się swoimi finansami, jak przystało na najmłodszą miliarderkę na świecie – Jenner może być spokojna o swój majątek. Celebrytka uwielbia zakupy i stawia na produkty najwyższej jakości. Teraz na swoim Instagramie pokazała ciekawy dodatek, za który na bank trzeba było srogo zapłacić.

Kylie Jenner z córką Stormi już szykują się na Wielkanoc. Zobaczcie, co zrobiły

Kylie Jenner ma luksusowe pałeczki do jedzenia sushi

Kylie miała nosa, gdy zakładała firmę kosmetyczną. Jennerka pewnie nie podejrzewała, że w tak krótkim czasie osiągnie globalny sukces i przebije swoje sławne siostry. Bizneswoman dzięki swojej marce Kylie Cosmetics może pozwolić sobie, by żyć na naprawdę wysokim poziomie. Sama Kylie chętnie chwali się na swoich mediach społecznościowych kolekcją luksusowych torebek, czy pokazuje jakie samochody ma zaparkowane przed domem.

Miliarderka przyznała, że gdy była w ciąży ze Stormi nie opuszczała swojej rezydencji, tylko ukrywała się przed całym światem. Jenner powiedziała, że okres ciąży świetnie przygotował ją do domowej kwarantanny, którą postanowiła jakiś czas temu rozpocząć razem z córką – z powodu obecnie panującej sytuacji na świecie z koronawirusem.

Kylie siedzi w domu i pokazuje, co takiego robi w tym czasie by się nie nudzić. Celebrytka napisała, że cały dzień będzie oglądać z córką filmy.

Kylie Jenner z córką podczas domowej kwarantanny

Fot.Screen z InstaStory Kylie Jenner. Instagram:kyliejenner

Seans chyba szybko znudził miliarderkę, bo Jenner udostępniła na swoje InstaStory serię inspirujących zdjęć, by po chwili pochwalić się luksusowym zestawem drewnianych pałeczek do jedzenia sushi od… Louis Vuitton. Pałeczki są zamknięte w ekskluzywnym pudełeczku.

Kylie Jenner pokazała pałeczki do sushi od Louis Vuitton

Fot.Screen z InstaStory Kylie Jenner. Instagram:kyliejenner

W zestawie można znaleźć po dwie pary pałeczek. Wykonane z drzewa różanego, z delikatnie wygrawerowanymi monogramami LV. Każda pałeczka jest starannie szlifowana i ręcznie polerowana. Cena za zestaw to około 2 tys. złotych

Jennerka napisała, że od teraz nawet w podróże będzie zabierać eleganckie pałeczki.

Co myślicie o takich dodatkach? Przesada?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lekarz ZAAPELOWAŁ do samej Kylie Jenner. Ma do niej wielką prośbę

Tańsza podróbka Kylie Jenner, Anastasia Karanikolaou nie przejmuje się koronawirusem i idzie na imprezę (FOTO)

Córka Kylie Jenner, Stormi, wygląda BARDZO dojrzale. Wszystko przez biżuterię, którą wybrała jej mama