Ola Kot (29 l.) obecnie pracuje jako pogodynka w Nova TV, a także prezenterka w Eska TV.  Wcześniej brała udział w wielu konkursach piękności, w tym Miss Polska. Kot dostała się również do najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie co tydzień prezentuje swój progres. Ola musi ciężko trenować, czasami nawet dwa razy dziennie. Niestety, ale wracając z wieczornego treningu prezenterka była uczestniczką poważnej kolizji. Kto spowodował wypadek i co dokładnie stało się na drodze?

Ola Kot o pierwszym występie NA ŻYWO w Tańcu z gwiazdami: Doszło do dziwnej sytuacji (WIDEO)

Ola Kot miała poważną kolizję wracając z treningu do TzG

Ola Kot intensywnie trenuje do późnych godzin, przed kolejnym odcinkiem najbardziej roztańczonego telewizyjnego show. Z pewnością prezenterka nie spodziewała się tego, jak potoczy się reszta wieczoru.  Jeden z uczestników ruchu drogowego nie udzielił jej pierwszeństwa, łamiąc przy tym przepisy, przez co gwiazda uderzyła w niego na drodze. Uderzenie było na tyle mocne, że w jej samochodzie wybuchły poduszki powietrzne! Samochód niestety nadaje się do kasacji.

Właśnie czekam na policję. Na szczęście Wiktorek bardzo szybko przyjechał mnie wesprzeć. Miałam mały wypadek samochodowy – nie z mojej winy. Pan, który prowadził przewóz osób postanowił nie udzielić mi pierwszeństwa przejazdu. Nic mi się nie stało. Teraz się z tego śmieję, ale przez 15 minut beczałam, bo pierwszy raz w życiu miałam do czynienia w wybuchem poduszek powietrznych. 

Ola Kot o wypadku drogowym: „wybuchły obie poduszki, siwo się zrobiło w samochodzie”

Cała akcja trwała blisko 5 godzin. Na szczęście żadnego uszczerbku na zdrowiu nie było, a prezenterka czuje się dobrze.

Bardzo się przestraszyłam, bo wybuchły obie poduszki, siwo się zrobiło w samochodzie. Na szczęście w ostatnim ułamku sekundy wiedziałam, że nie uda mi się wyminąć kierowcy Ubera i go uderzę, więc zaparłam się rękami o kierownicę i poduszka mi wybuchnęła w twarz, ale nie uderzyłam głową – powiedziała na swoim InstaStories Kot.

Zgadzamy się z prezenterką, wielka szkoda samochodu, jednak najważniejsze, że nic się nikomu nie stało.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ola Kot o swoim byłym chłopaku. To dzięki niemu trafiła do telewizji

Cezary Żak chciał 300 tysięcy złotych za udział w programie „Czar Par” razem z żoną?!

Rafał Mroczek w mocnym oświadczeniu potwierdza rozstanie się z żoną i zapowiada walkę o prawa do opieki nad córką!

Ola KotOla KotOla KotOla KotOla Kot