40-letnia Olga Kurylenko jest jedną z ofiar epidemii koronawirusa. Mieszkająca w Londynie aktorka przez dwa tygodnie walczyła z chorobą, na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Dziennikarz, który rozmawiał z żoną Toma Hanksa ma KORONAWIRUSA

Olga Kurylenko wyleczyła się z COVID-19

W niedzielę w Wielkiej Brytanii obchodzony był Dzień Matki. Z tej okazji aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie z synkiem, 4-letnim Alexandrem Maxem Horatio. Na zdjęciu Olga ma maseczkę na buzi, pisze jednak, że czuje się dobrze – gwiazda wygrała walkę z COVID-19.

Kurylenko o zarażeniu wirusem poinformowała kilka dni temu. Dziś wspomina ostatnie 2 tygodnie jako bardzo trudne.

W pierwszym tygodniu czułam się bardzo źle i większość czasu spędziłam w łóżku. Miała wysoką gorączkę i mocny ból głowy. W drugim tygodniu gorączka ustąpiła, ale pojawił się lekki kaszel. Czułam się bardzo słaba i zmęczona. Pod koniec drugiego tygodnia poczułam się już zupełnie dobrze. Kaszel minął niemal całkiem, wykasłuję jeszcze tylko rano, ale potem już nie! Czuję się bardzo dobrze! – pisze Olga.

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Aktorka chorowała w domu, choć była zarażona koronawirusem, nie została przyjęta do szpitala, ponieważ dość dobrze znosiła chorobę. Dowiedziała się, że miejsca w klinice są zajęte przez osoby z COVID-19, które znajdują się w znacznie gorszym stanie.

Cieszymy się z tych dobrych wiadomości i czekamy na więcej!

 

View this post on Instagram

Happy Mother’s Day! #mothersday P.S. I have completely recovered 🙏 To recapitulate: For one week I felt pretty bad and was mostly in bed, sleeping, with high fever and strong headache. The second week, the fever was gone but some light cough appeared and I felt very tired. By the end of the second week I felt totally fine. Cough is almost gone although I still cough in the mornings but then it completely goes away for the day! I’m fine! And now I’m just enjoying this time to reflect on many things and spend my time with my son. 🙏 Я думаю я полностью выздоровела. Коротко о течении болезни: В первую неделю мне было очень плохо и я почти все время лежала с высокой температурой и много спала. Я спала 12 часов за ночь и потом ещё часа 3-4 днём!!! Подняться было тяжело. Усталость сумасшедшая. Головная боль дикая. Во вторую неделю температура полностью ушла и появился легкий кашель. Усталость осталась. Теперь практически никаких симптомов нет. Только немного кашель есть по утрам, но потом он полностью уходит на весь день. Теперь я наслаждаюсь отдыхом и провожу время с сыном. Держитесь!!! 💪 #coronavirus #коронавирус

A post shared by Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) on

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko, fot. Neil Warner/MEGA / The Mega Agency / Forum

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko, fot. Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum