Anna Lewandowska wytrwale buduje swoje sportowo-żywieniowe imperium, udzielając porad na temat zdrowego stylu życia. Wokół żony słynnego piłkarza skupił się krąg wiernych fanek, które gotowe są podjąć niemalże każde wyzwanie rzucone przez trenerkę.

Anna Lewandowska pozuje na tle ELEGANCKIEGO salonu. Podobny dodatek ma Kylie Jenner

Anna Lewandowska o piciu wody

Anna Lewandowska postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do picia wody zamiast słodzonych napojów. Z tej okazji zamieściła w sieci post, w którym wypunktowała zalety życiodajnej cieczy, ogłaszając równocześnie, że nie pije słodzonych napojów.

Anna Lewandowska skupiła się na pozytywnym wpływie wody na ludzkie ciało.

 

Ten krok możemy też nazywać też #NIEPIJĘSŁODZONYCHNAPOJÓW 🙈

  • Picie wody zamiast słodzonych napojów obniża cholesterol i zmniejsza ryzyko zachorowania na otyłość
  • Osoby, które wybierają wodę zwracają większą uwagę na jakość posiłków – częściej sięgają po produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce i ryby
  • Cukier zawarty w napojach otłuszcza wątrobę, zwiększając ryzyko zachorowania na cukrzycę
  • U dojrzewających dziewczynek, które piją słodzone napoje częściej występują zaburzenia związane z dojrzewaniem, wcześniej pojawia się też pierwsza miesiączka

Po czym Anna zaproponowała, aby przynamniej jedną szklankę słodzonego napoju zastąpić wodą.

Nawet jeden słodzony napój wymieniony na szklankę wody to dobry, mały krok w stronę ZDROWIA!

Co ciekawe, Robert Lewandowski w latach 2010-2017 reklamował Coca-colę, jeden z najpopularniejszych słodzonych napojów na świecie. Piłkarz promował również bezcukrową wersję napoju (kampania z 2017 roku). Był tak także twarzą turnieju dla dzieci Coca-Cola Cup.

Po zakończeniu kontraktu z Coca-Colą, Robert Lewandowski pojawił się w reklamie wody witaminowej. Z informacji na stronie producenta wynika, że napój zawiera cukier.

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Robert Lewandowski na billboardzie w 2015 roku, fot. Wlodzimierz Wasyluk / Forum