Kanye West zapewne nie zalicza ostatnich miesięcy do udanych. Załamanie nerwowe, publiczne pranie brudów i ostatecznie decyzja o rozwodzie z pewnością nie należały do najprzyjemniejszych doświadczeń muzyka. Wszystko jednak wskazuje na to, że interesy Kanye idą wyśmienicie.

Kris Jenner przerywa ciszę na temat ROZWODU Kim Kardashian i Kanye

Kanye West – majątek

Magazyn People wziął pod lupę stan posiadania Kanye. Podobno raper radzi sobie dobrze jak nigdy dotąd. Jego majątek jest obecnie wyceniany na 6,6 mld dolarów.

Lwia część olbrzymiej fortuny to wartość firmy Yeezy, której wartość oszacowano 3,2-4,7 miliarda dolarów. Do tego dochodzi intratny kontrakt reklamowy z Adidasem, który wygaśnie w 2026 roku. Raper rozpoczął również 10-letnią współpracę z marką GAP, a pierwsze owoce tej kolaboracji mają pojawić się w sklepach już latem.

Ujawniono pierwszy szczegół ugody rozwodowej Kim Kardashian i Kanye Westa

Kanye dysponuje też olbrzymimi zasobami gotówki – 122 mln żywego pieniądza (wliczając w to akcje) oraz 110 mln dolarów, na które wyliczono prawa do jego muzyki. Magazyn People wyliczył, że 1,7 mld dolarów to inwestycje w mniejsze firmy – między innymi w markę SKIMS.

Kanye West zabraniał TO ROBIĆ North a Kim ma inne zdanie

Nie wiadomo, ile z majątku Kanye otrzyma po rozwodzie Kim Kardashian, pewne jest natomiast, że para podpisała przed ślubem intercyzę, więc na tym polu zapewne obędzie się bez niespodzianek. A o całą resztę zapewne zadba rodzina Kardashianów.

 

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów - nie wyglądał na zachwyconego.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów – nie wyglądał na zachwyconego. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród

Kim Kardashian i Kanye West na rozdaniu nagród fot. Reuters / Forum

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM