Kasia Cichopek obecnie wypoczywa na wielkich greckich wakacjach – na wyspie Zakynthos. Poleciała oczywiście z mężem i dziećmi, ale nie tylko… wybrała się na urlop też z bratem –  Jackiem Cichopkiem.

Aktorka aktywnie relacjonuje wypad w mediach społecznościowych – wrzuca bajeczne zdjęci z malowniczej plaży i jachtu. Na jednym z nich oznaczyła swojego brata, który wykonał Hakielom romantyczne zdjęcie.

Brat Kasi Cichopek

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dopiero z tej perspektywy widać, jacy jesteśmy mali względem potęgi Matki Natury. Ten biały kawałek klifu to ślad po oderwanej skale, która spadła do morza rok temu, tworząc fale tsunami. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć fala zabrała turystom wszystkie rzeczy. Na tej niewielkiej plaży potrafi plażować w jednym czasie 400 osób 😳! My mieliśmy wielkie szczęście i byliśmy zupełnie sami 😍 #shipwrecksbeach #zatokaprzemytników #zakhyntos #greece #dronephotography #by @jacekcichopek #drone #picoftheday #photooftheday #travelphotography #travel #travelling ps: kończąc hejt dotyczący tego czy złamałam przepisy wchodząc na plaże czy nie, pragnę Was poinformować że plaża jest OTWARTA! A że byliśmy na niej dzień po jej ponownym otwarciu i późno - dlatego byliśmy SAMI.

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Przez tyle lat kariery w show-biznesie, Cichopek do tej pory jeszcze nie pokazała brata. Na próżno szukać wspólnych zdjęć w Internecie.

Z profilu brata aktorki, Jacka Cichopka dowiadujemy się, że jest profesjonalnym fotografem i podróżnikiem. Okazuje się, że brat Kasi aktywnie prowadzi profil instagramowy promując swoje dzieła. Na zdjęciach możemy zobaczyć też żonę Karolinę i ich syna.

Na stronie intranetowej Jacka Cichopka można przeczytać:

Jacek – fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Obecnie pracuję na systemie Nikona. Na co dzień informatyk – w pracy i dla rodziny. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi – zawsze z aparatem. Od 4 lat nurek – więc może sesja pod wodą…?

Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu. Chętnie też podejmuję inne wyzwania jak np. sesje narzeczeńskie, chrzty, zlecenia komercyjne. Zawsze cenię sobie przyjemną i sprawną komunikację oraz rzetelną współpracę, co pozwoli dać Ci to, czego naprawdę oczekujesz, ekscytującą i niezapomnianą historię przedstawioną za pomocą fotografii.