Liam Hemsworth (29 l.) i Miley Cyrus (26 l.) mimo tego, że wzięli ślub w zeszłym roku, postanowili się rozstać. Ona została przyłapana na pocałunkach z Kaitlynn Carter. Aktor też nie narzeka na brak towarzystwa – pociesza go aktorka Isabel Lucas.

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Liam Hemsworth i Isabel Lucas

Rzecznik pary wydał oświadczenie na temat separacji Liama i Miley. W tym czasie aktor odwiedzał brata w Australii. Tam spędził sporo czasu z 34-letnią aktorką Isabel Lucas.

Stali się  dobrymi przyjaciółmi. Dzięki niej Liam mógł oderwać się od niektórych rzeczy, była doskonałą osobą, do której można się zwrócić o poradę. W tej chwili jest w Europie i czuje się źle, że musiała wyjechać w najgorszym czasie dla niego, ale mimo to utrzymuje z nim kontakt przez SMSy.

Bliscy aktora podobno są bardzo zadowoleni z tego, że Liam zbliżył się do Isabel, która jest w ich mniemaniu bardziej dojrzała niż Miley Cyrus.

Myślicie, że to ona będzie jego kolejną partnerką?

ZOBACZ TAKŻE:

Oto dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI się

SZOK! Znamy powody rozstania Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem

Mamy zdjęcia Miley Cyrus z jej nową dziewczyną – Kaitlynn Carter!

Wyświetl ten post na Instagramie.

When I was a little girl I remember going on trips to the rubbish tip with my dad. I was mind boggled and shocked by the amount of material matter (essentially plastic) being buried into the earth as landfill. Gone are the days where we don’t give a thought to our impact on the planet, it needs to be number one. It’s not even a 'hippy mindset' it’s a responsibility to the greater good of all. I love @santebyenjo ethos, they know the little things all make a difference. Their reusable and recyclable @santebyenjo wipes eliminate the use of much plastic (cleaners, soaps bottles etc). The technology of the fibers is super effective & the wipes are also useful and easy for travel. ♻️ #littlethingsmakeadifference #environmentallyfriendly #santébyenjo 📷 by @freemanphoto

Post udostępniony przez Isabel Lucas (@isabellucas)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/Backgrid

Liam Hemsworth fot. Forum/Mega Agency