10 sierpnia 2019 świat obiegła szokująca wiadomość. Rzecznik Miley i jej męża oficjalnie potwierdził, że aktorska para nie jest już razem. Miley Cyrus (26 l.) i Liam Hemsworth (29 l.) rozstali się, ku zdziwieniu fanów. Tym większe było zaskoczenie, gdyż Miley regularnie na swoim Instagramie publikowała zdjęcia z mężem „nazywając go ciachem”!

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Zdrady, narkotyki i alkohol – tak wyglądał związek Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem!

Jak podają raporty TMZ, źródła związane z bezpośrednią wiedzą o rozpadzie dzielą się sprzecznymi historiami. Po pierwsze, źródła zbliżone do Miley mówią, że faktycznie próbowała uratować małżeństwo i że „łamaczem porozumienia” było nadmierne picie i „niektóre narkotyki” ze strony Liama. „Nie chciała w tym uczestniczyć”, powiedziało źródło podczas rozmowy z TMZ.

Jednak, źródła bliskie Liamowi opowiadają inną stronę historii. Twierdzą, że historia narkotyków i alkoholu została „zaprojektowana w celu ukrycia tego, co naprawdę zniszczyło ich małżeństwo”, informuje TMZ. Według źródła przyczyną rozpadu była również „niewierność” ze strony Miley. Dodatkowo, źródła Liama ​​sugerowały, że para niekoniecznie zerwała, zanim zdjęcia Miley całującej się z Kaitlynn Carter wyciekły! a wszelkie twierdzenia, że ​ zerwali w tym czasie, są „desperacką próbą podejmowaną przez  Miley w celu odwrócenia uwagi od jej niewierności”.

Ten podział nie jest szokujący dla ludzi, którzy są z nimi każdego dnia – twierdzi osoba z bliskiego otoczenia pary

Liam Hemsworth KOMENTUJE rozstanie z Miley Cyrus

Zaledwie osiem miesięcy po tym, jak Miley i Liam pobrali się podczas romantycznej ceremonii w domu w Tennessee, rozstali się. Para spotykała się z przerwami od dziesięciu lat. „Liam i Miley zgodzili się w tym czasie rozdzielić” – powiedział przedstawiciel Miley w oświadczeniu z 10 sierpnia. 

Wciąż ewoluują, zmieniając się jako partnerzy i osoby, postanowili, że tak będzie najlepiej, podczas gdy oboje koncentrują się na siebie i swoich karierach. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które dzielą, jednocześnie kochając ten czas. Proszę o uszanowanie ich prywatności – oznajmił rzecznik piosenkarki

Miley Cyrus

Miley Cyrus zauważona przy helikopterze z siostrą Brandi i koleżanką! Kaitlynn Carter. Zdj. Forum, Mega Agency

Miley Cyrus puszcza Corinthia Hotel w czarnym outficie i torebką. Zdj. Will / MEGA

Miley Cyrus i Liam Hemsworth widziani jak opuszczają Mandarin Hotel w Barcelonie. Zdj. Emilio Utrabo / MEGA

To nie PLOTKI. Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się!

Patrząc na historię ich całego związku: najpierw przyjaźni pomiędzy Miley a Liamem, ​​zmiennymi sytuacjami, rozpadem, ponownym połączeniem, zaręczynami – ich relacja od początku była burzliwa… Miley zdecydowanie jest wolnym ptakiem. 

Jak myślicie, nastąpi oficjalny rozwód czy to tylko przejściowa separacja? 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mamy PIERWSZE zdjęcia Liama Hemswortha po rozstaniu z Miley Cyrus

Oto dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI się

Miley Cyrus napisała PIERWSZY POST na Insta po rozstaniu z Liamem

Sonda

poll-violet

Miley Cyrus rozstała się z mężem. Myślisz, że jeszcze do siebie wrócą?

1

Tak, mocno w to wierzę!

2

Nie sądzę. Oni się nigdy nie dogadają do końca

3

Nie mam pojęcia!