Paulina Młynarska (50 l.) w gorzkich słowach wypowiedziała się o najnowszej sesji zdjęciowej z Anną Lewandowską (32 l.) w roli głównej. Dziennikarka nie szczędziła ostrych słów w stronę trenerki i zamieściła obszerny wpis na Instagramie, w którym skrytykowała Lewą, jak i redakcję magazynu. Co napisała?

Anna Lewandowska na okładce „Elle”: „Nie przypomina siebie w ogóle”

Paulina Młynarska miażdży Annę Lewandowską

Anna Lewandowska została twarzą najnowszej okładki magazynu „Elle”. Pod zdjęciem z trenerką można przeczytać napis „Siła Kobiet”, który rozzłościł Internautów. Fani twierdzą, że prawdziwym nietaktem było zaangażowanie trenerki w okładkową sesję zdjęciową, po tym – gdy Ania długo nie chciała przyznać, czy popiera Protesty Kobiet. W końcu Lewa udostępniła na Insta Story relację z protestu w Monachium i pokazała solidarność z kobietami.

Anna Lewandowska protestowała z kobietami w Monachium

Paulina Młynarska słynie z ciętego języka. Dziennikarka od lat aktywnie udziela się w kwestiach praw kobiet i równouprawnienia. Na Instagramie opublikowała długi post, w którym uderzyła w Annę Lewandowską.

Gdy w całej Polsce trwają protesty kobiet i dziewczyn przeciwko robieniu z tego kraju folwarku fanatyków, którzy nienawidzą kobiet. Kiedy rodzi się nowa tożsamość Polki, świadomej swoich praw, walecznej, nieustępliwej. Kiedy uczestniczki pokojowych protestów dostają od policji gazem i pałką, kiedy prujemy flaki i pióra (…) Flagowy miesięcznik kobiecy, zrodzony z francuskiego feminizmu, uważa za stosowne dawać na okładkę Annę Lewandowską i dorzucać tytuł „ Siła kobiet” – napisała we wstępie dziennikarka.

Paulina postanowiła ironicznie „podziękować” trenerce za wsparcie protestów, podczas gdy inne kobiety na pierwszej linii strajków odbywających się w całym kraju są obrażane i stygmatyzowane.

Dziękuję Anno, że jesteś całym sercem i zasięgami z Polkami, które ryzykują dziś zdrowie i karierę w obronie swoich praw na ulicach. Że stoisz z tymi, które są obrażane, opluwane, wywalane z pracy, nazywane kurwami. Dziękuję Anno, że tak pięknie wspierasz swoim autorytetem, ochronę kobiet najbiedniejszych, które zapłacą najwyższą cenę za każdy z perwersyjnych pomysłów obecnej władzy – pisze Młynarska.

Paulina Młynarska ironicznie dziękuje Lewandowskiej

Dziennikarka przypomniała również, że aktywista Maja Staśko skrytykowała Annę Lewandowską za filmik, na którym tańczy w przebraniu grubszej osoby i została postraszona pozwem przez pracowników trenerki.

HIT! Anna Lewandowska z wielkim brzuchem i sztucznymi pośladkami tańczy do „Single Ladies”

Dziękuję, Elle Polska, że tak świetnie wyczuwasz czym żyją Polki. A żyją, jak wiemy, dietą, ćwiczeniami z Anną Lewandowską, pięknymi strojami za kilka pensji i biżuterią Apartu. (…) Prawa kobiet w Polsce nie potrzebują wrogów w osobach Ziemkiewicza, biskupów ani Kaczyńskiego. Wystarczy prasa kobieca i jej redaktorki oraz bohaterki. Zapomniałam podziękować, Anno, za to że tak wspaniałomyślnie odstąpiłaś od zawleczenia do sądu i skarżenia o grubą kasę @majakstasko , aktywistki feministycznej i autorki książki „ Gwałt polski”, kiedy ośmieliła się skrytykować Twoje pląsy jako osoby z nadwagą. Jesteś kochana, że tak pięknie wspierasz kobiety! A i potrafisz na tym zarobić! Zuch dziewczyna!

Anna Lewandowska odniesie się do słów krytyki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Laura Lewandowska „rozmawia” z Robertem. Próbowała powiedzieć „tata”?

Anna Lewandowska pokazała KRATĘ na brzuchu siedem miesięcy po porodzie. Tak dba o formę

Lewandowska w kurtce, która NIGDY nie wyjdzie z mody! Mamy podobne modele

Sonda

poll-violet

Anna Lewandowska twarzą styczniowego numeru "Elle" - co myślisz o okładce?

1
Anna Lewandowska na okładce

Anna od lat inspiruje miliony Polek i udowadnia, że można spełniać swoje marzenia.

2
Anna Lewandowska na okładce

Na okładce powinna znaleźć się kobieta, która aktywnie była zaangażowany w Strajk Kobiet.

Anna Lewandowska na śniadaniu w kawiarni.

Anna Lewandowska czyta menu w kawiarni, fot. AFPS.

Anna Lewandowska po nagraniach Dzien Dobry TVN.

Anna Lewandowska po nagraniach Dzień Dobry TVN. Fot.Forum.

Paulina Młynarska na premierze książki.

Paulina Młynarska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.