Cezary Kucharski, były manager Lewandowskiego usłyszał zarzuty ws. gróźb stosowanych wobec piłkarza w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie. Miał szantażować Roberta, że ujawni nieprawidłowości podatkowe, żądając  za to 20 milionów euro.

Anna Lewandowska – zeznania

Wyciekło nagranie Lewandowskiego z Kucharskim. Padły mocne słowa

Business Insider Polska na początku listopada ujawnił nagranie rozmowy Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim, na którym słyszymy, że jeśli piłkarz zapłaci mu 20 mln euro „będzie do końca życia chronił Lewandowskiego i jego żonę przed ujawnieniem, że są oszustami podatkowymi”.

Zbigniew Boniek o konflikcie Lewandowskiego z byłym agentem: „Kucharski jest spalony”

Anna Lewandowska została świadkiem w sprawie szantażowania jej męża. Portal Interia ujawnił zeznania trenerki. Mówiła, że dręczono ją i męża, a Robert był przerażony po pierwszym spotkaniu z Kucharskim w Monachium.

 

Ja przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski […] Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej […] Ten stan psychiczny, że się boję, trwa w zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium – zeznała Anna Lewandowska.

Tłumaczyła, że przez tę sytuację zaczęło dochodzić do spięć w małżeństwie, których wcześniej nie było, co wynikało ze stresu.

Mąż był przerażony, zestresowany, ale on tak ma, że nie mówi o emocjach, tylko dusi je w sobie – stwierdza trenerka.

Były agent Roberta Lewandowskiego po 10 latach zdradza, dlaczego zakończył współpracę z piłkarzem

Donald Tusk, Robert Lewandowski i Cezary Kucharski. Fot. Artur Chmielewski / FORUM

Cezary Kucharski i Anna Stachurska. Ft. Piętka Mieszko/AKPA

Robert Lewandowski. Fot. Grazyna Myslinska / Forum