Paulina Smaszcz jakiś czas temu po raz kolejny uaktywniła się w mediach społecznościowych i opublikowała post pełen słów krytyki, oskarżeń i obelg skierowany w stronę ex-męża Maćka Kurzajewskiego i jego nowej partnerki, Katarzyny Cichopek, w którym obydwoje nazwała między innymi „obślizgłymi szczurami umoczonymi w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji”.

Z kolei gdy Kurzajewski opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z synami i wnuczką, Smaszcz nagle stwierdziła, że to dzięki niej synowie odzyskali kontakt ze swoim ojcem i oznajmiła, że teraz, gdy Maciej Kurzajewski odbudował relacje z synami, ona może „zniknąć lub zbudować nowe życie”.

Paulina Smaszcz reaguje na krytykę, po swoim poście: „Życzę wam tego samego, co spotkało mnie”

Paulina Smaszcz zachwycona przystojnym policjantem

Teraz Paulina Smaszcz po raz kolejny zaskoczyła nietypowym wyznaniem. Tym razem nie poszło jednak ani o Kurzajewskiego ani o Cichopek – zamiast tego, Kobieta Petarda postanowiła podzielić się z fanami… swoimi fantazjami erotycznymi. Na InstaStories opublikowała znalezione w sieci nagranie z przystojnym policjantem, który skradł jej serce. Pod nagraniem napisała:

Chcę być aresztowana przez tego policjanta. Chcę, żeby założył mi kajdanki. Chcę, żeby był moim nocnym stróżem w więzieniu!

Spodziewaliście się takich wyznań na profilu Kobiety-Petardy?

IG: paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz płacze w wywiadzie i mówi o samobójstwie: „Nie ma światła i nadziei”

pasekkozak