Pod koniec ubiegłego roku buchnęła wiadomość, że Piotr Polk wziął ślub. Okazało się, że już trzy lata temu poślubił swoją managerkę, Joannę Gajewską. Natomiast aktor tak naprawdę był już w związku z Gajewską od ośmiu lat. Ślub był tylko umocnieniem ich miłości.

Żona Piotra Polka

Wczoraj Piotr Polk pojawił się z żoną na gali „Doskonałość Roku 2019″ miesięcznika „Twój STYL”. Para wyglądała przepięknie – jak hollywoodzkie gwiazdy. Gajewska miała na sobie modne, skórzane spodnie i białą koszulę. Pięknie prezentowała się też w krótkiej fryzurze. Z kolei aktor miał na sobie elegancki garnitur w kratkę i białą koszulę.

Kim jest Joanna Gajewska?

Joanna Gajewska od początku znajomości z aktorem jest jego agentką. Później kontakty zawodowe przerodziły się w miłość. Gajewska ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa: Julia Gajewska (19 l.) i Aleksandra Gajewska (30 l.). Najstarsza córka jest politykiem – w ostatnich wyborach dostała się do Sejmu oraz jest wiceprzewodniczącą Platformy Obywatelskiej w Warszawie. Rok temu wspierała w kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego. Rodziną jest Andrzej Piaseczny i Łukasz Zagrobelny.

Piotr Polk wyprowadził się z domu